خبر

 • تک بورد - کنفرانس برنامه توسعه F8 فیس بوک تقریباً و بدون زاکربرگ در حال بازگشت است

  کنفرانس برنامه توسعه F8 فیس بوک تقریباً و بدون زاکربرگ در حال بازگشت است
  20 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فیس بوک به دلیل نگرانی در مورد آنچه که در نهایت به بیماری همه گیر Covid-19 تبدیل خواهد شد ، م componentلفه حضوری کنفرانس عمدتا سالانه توسعه دهندگان F8 را لغو کرد. برنامه پیگیری این بود که فیس بوک میزبان کنفرانس به عنوان یک رویداد مجازی در آوریل 2020 باشد اما در نهایت نیز لغو شد. برای سال 2021 ، فیس بوک گفت که می خواهد "F8 را به ریشه های خود برگرداند."

  آنها این کار را با قالب جدیدی به نام F8 Refresh انجام می دهند. این رویداد مجازی یک روزه در تاریخ 2 ژوئن برگزار می شود و توسعه دهندگان از سراسر جهان برای آن آزاد هستند.

  کنستانتینوس پاپامیلتیادیس ، جانشین طرفدار مشارکت های پلت فرم در فیس بوک ، گفت: این رویداد جدیدترین ابزارها را برای کمک به توسعه دهندگان به نمایش می گذارد. برای خانواده برنامه های فیس بوک بسازید. شرکت کنندگان همچنین می توانند به نسخه های نمایشی ، پنل ها و جلسات غواصی محصولات جدید دسترسی پیدا کنند ، همانطور که در یک کنفرانس حضوری شرکت می کنند.

  https://techbord.com کنفرانس F8 برنامه توسعه فیس بوک تقریباً برمی گردد و بدون زاکربرگ

  یک نماینده فیس بوک به TechCrunch گفت که مدیر عامل مارک زاکربرگ میزبان یک سخنرانی اصلی نخواهد بود در هنگام F8 Refresh. در عوض ، Papamiltiadis رویداد را آغاز خواهد کرد.

  فیس بوک اولین کنفرانس F8 خود را در سال 2007 برگزار کرد. در این مراسم ، زاکربرگ از مفهوم نمودار اجتماعی رونمایی کرد و از توسعه دهندگان خواستار ساخت برنامه هایی شد که ادغام عمیق با فیس بوک. زاکربرگ گفت: "تاکنون شبکه های اجتماعی سیستم عامل های بسته شده بودند." "امروز ، ما در حال پایان دادن به آن هستیم. " پسر ، آیا حق با او بود.

  علاقمندان می توانند برای ثبت نام در هنگام ثبت نام رسمی ثبت نام کنند.

  تصاویر با احترام از Andrej سوکولو ، فردریک لگراند

خبرهای دیگر از اینترنت