خبر

 • تک بورد - کمیسیون اروپا قصد دارد انتقال رمزنگاری و کیف پول های ناشناس را ممنوع کند

  کمیسیون اروپا قصد دارد انتقال رمزنگاری و کیف پول های ناشناس را ممنوع کند
  24 روز و 3 ساعت قبل

  به دلیل ماهیت ناشناس بودن ، ارز رمزنگاری شده مدتهاست که با کلاهبرداری ، پولشویی و سایر جرایم مالی در ارتباط است. کاربران می توانند انتقال دارایی رمزنگاری را ردیابی کنند ، اما مبتکر و ذینفع انتقال همیشه ناشناس باقی می مانند. برای مقابله با آن ، کمیسیون اروپا قصد دارد انتقال رمزگذاری و کیف پولهای ناشناس را منع کند.

  پیشنهادهای کمیسیون اروپا (EC) ارائه شده در این هفته برای محافظت از شهروندان اتحادیه اروپا و سیستم مالی اتحادیه اروپا با اجرای ضد پولشویی (AML) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) است. قوانین با بسته پیشنهادی ، EC امیدوار است که فعالیت های مالی و جرایم جنایی و تروریستی را کشف و مختل کند.

  بسته EC شامل چهار پیشنهاد است: ایجاد یک مرجع جدید مبارزه با مواد مخدر / مبارزه با مواد مخدر اتحادیه اروپا ، اجرای قوانین جدید موثر زمینه های توجه به مشتری و مالکیت سودمند ، به روزرسانی دستورالعمل 2015/849 / EU با قوانین جدید که شامل ناظران ملی و واحدهای اطلاعات مالی در کشورهای عضو است و تجدید نظر در مقررات 2015 انتقال وجوه برای ردیابی انتقال دارایی های رمزنگاری شده.

  بیشتر این پیشنهادات به شرکتهای بزرگ ارسال می شود ، اما برخی از آنها همچنین بر عموم افراد دارایی رمزنگاری تأثیر می گذارد. طبق پیشنهاد جدید EC ، ارائه دهندگان خدمات موظف به مراقبت دقیق از مشتریان خود خواهند بود. علاوه بر این ، اطمینان حاصل خواهد کرد که کلیه انتقال ها از مبدأ تا سرنوشت کاملاً قابل پیگیری است و از "استفاده احتمالی برای پولشویی یا تأمین مالی تروریسم" جلوگیری می کند. "

   https://techbord.com کمیسیون اروپا قصد دارد انتقال رمزنگاری و کیف پولهای ناشناس را ممنوع کند

  در صورت تأیید ، ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری که انتقال دارایی یا انتقال سنتی را انجام می دهند ، اطمینان حاصل می کنند که با نام مبتکر ، شماره حساب مبدع ، آدرس مبدا ، شماره سند شخصی ، شناسه مشتری یا تاریخ و محل تولد ، نام ذینفع ، ذینفع همراه باشد. از طرف دیگر ، ارائه دهنده خدمات ذینفع مسئولیت پیاده سازی سیستمی را دارد كه قادر به شناسایی مشروعیت اطلاعات مبدا و نظارت است. سیستم برای تشخیص عدم وجود اطلاعات در مورد مبتکر یا ذینفع.

  قبل از تبدیل شدن به l aw ، این پیشنهاد باید توسط پارلمان اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا پذیرفته شود. مشخص نیست که طرفین چه زمانی در این مورد رای خواهند داد ، زیرا روند کار ممکن است دو سال طول بکشد.

  اعتبار تصویر: یوان کندی

خبرهای دیگر از اینترنت