خبر

 • تک بورد - کاربران Starlink در فرانسه با استفاده از داده بیش از 250 گیگابایت در ماه می‌توانند سرعت کمتری را در ماه اکتبر ببینند.

  کاربران Starlink در فرانسه با استفاده از داده بیش از 250 گیگابایت در ماه می‌توانند سرعت کمتری را در ماه اکتبر ببینند.


  9 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کنترل شبکه به زودی برای کاربران Starlink در فرانسه در دسترس است. در ایمیلی که اخیراً برای مشتریان ارسال شده است، این شرکت خط مشی استفاده منصفانه ای را فاش کرد که در ماه اکتبر اجرایی می شود و کاربران با مصرف داده کمتر از 250 گیگابایت در ماه را در اولویت قرار می دهد. کسانی که از این محدودیت عبور می کنند می توانند انتظار سرعت کمتری در شبکه داشته باشند، که می توانند با پرداخت 10 یورو

  به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی جدید Starlink برای کاربران در سرزمین اصلی فرانسه، هزینه خدمات ماهانه این شرکت اساساً به نصف کاهش می یابد و از 99 یورو در ماه به 50 یورو کاهش می یابد. ماه در حالی که این تغییر - که اکنون در حال اجرا است - برای افزودن هرچه بیشتر کاربران به شبکه ایجاد شده است، Starlink همچنین یک خط مشی استفاده منصفانه آتی را برای جلوگیری از ازدحام شبکه و حفظ کیفیت خدمات اعلام کرده است.

  این سیاستی که در ماه اکتبر اجرا خواهد شد، به گونه ای طراحی شده است که به مشتریانی با مصرف ماهانه داده کمتر از 250 گیگابایت دسترسی داشته باشند. کسانی که از این حد عبور می کنند می توانند انتظار داشته باشند که اتصال آنها در زمان ازدحام شبکه قطع شود.

  https://techbord.com <b>کاربران</b> <b>Starlink</b> در <b>فرانسه</b> با <b>استفاده</b> از <b>داده</b> بیش از 250 <b>گیگابایت</b> در ماه، <b>می‌توانند</b> <b>سرعت</b> <b>کمتری</b> را در ماه <b>اکتبر</b> مشاهده کنند. image-3-j_500.webp 500w، https://static.techbord.com/images2/news/bigimage/2022/08/2022-08-04-image-3-j_1100.webp 1100w، https://static. techbord.com/images2/news/bigimage/2022/08/2022-08-04-image-3-j.webp 1903w

  Starlink می‌گوید که چنین کاربرانی همچنان به داده‌های نامحدود دسترسی خواهند داشت (با وجود سرعت‌های پایین‌تر)، و می‌توانند با پرداخت 10 یورو برای 100 گیگابایت داده اضافی، دسترسی اولویت‌دار به شبکه را پس بگیرند.

  ایمیل این شرکت، همانطور که در Reddit به اشتراک گذاشته شده است، همچنین نشان می‌دهد که این اولویت‌بندی کاربر صرفاً بر اساس استفاده از داده است و ارائه‌دهنده محتوا را فاکتور نمی‌کند.

  https://techbord.com <b>کاربران</b> <b>Starlink</b> در <b>فرانسه</b> با <b>استفاده</b> از <b>داده</b> بیش از 250 <b>گیگابایت</b> در ماه می توانند <b>سرعت</b> <b>کمتری</b> را در ماه <b>اکتبر</b> مشاهده کنند

  خط‌مشی استفاده منصفانه آتی Starlink می‌تواند به معنای محدودیت‌های داده با سرعت بالا و/یا اقدامات محدودکننده در زمانی که شرکت بازخورد کافی از کاربران در فرانسه به دست آورد، می‌توان آن را به کشورهای دیگر گسترش داد.

  دومینی، به‌ویژه مصرف‌کنندگان سنگین اینترنت، احتمالاً از این پیشرفت ناراحت خواهند شد زیرا محدودیت وجود نداشت. زمانی که آنها در ابتدا برای سرویس ثبت نام کردند، در جای خود قرار گرفتند. اکنون، آنها باید پس از از بین رفتن اولویت‌بندی، برای بلوک‌های اطلاعات اضافی سرفه کنند.

  همانطور که PCMag اشاره می‌کند، سند پشتیبانی Starlink برای بازار فرانسه بیان می‌کند که این اقدام به این منظور انجام می‌شود. از ورود Starlink \'Power Users\' به شبکه جلوگیری می کند و در عوض در زمان اوج مصرف سایر کاربران را در اولویت قرار می دهد. سرعت این کاربران قدرتمند به نسبت استفاده از شبکه کاهش می‌یابد، و اتصال آن‌ها در طول دوره‌های غیر ازدحام قطع نمی‌شود.


  تگ ها:

  کاربران , starlink , فرانسه , استفاده , داده , گیگابایت , می‌توانند , سرعت , کمتری , اکتبر , ببینند.


  v 9
خبرهای دیگر از اینترنت