خبر

 • تک بورد - پلیس در بورلی هیلز برای جلوگیری از پخش مستقیم موسیقی در حال پخش موسیقی دارای حق چاپ است

  پلیس در بورلی هیلز برای جلوگیری از پخش مستقیم موسیقی در حال پخش موسیقی دارای حق چاپ است
  24 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ ظاهراً مأموران اداره پلیس بورلی هیلز به راه حلی دست یافته اند كه می تواند افراد را از درگیری های مستقیم با پلیس یا ضبط آنها منصرف كند و بعداً در رسانه های اجتماعی منتشر كند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا استراتژی در همان لحظه توسط افسر تدوین شده است یا این بخشی از یک برنامه گسترده است که ممکن است در آینده توسط سایر بخشها به کار گرفته شود.

  همانطور که در ویدئویی که در یک قطعه Vice در این زمینه ارائه شده است مشاهده می شود ، گروهبان BHPD. به نظر می رسد بیلی فیر از اینکه مستقیماً توسط Sennett Devermont پخش مستقیم می شود ، عصبانی است. او با بیرون کشیدن تلفنش و بازی Sublime - Santeria تلافی می کند. در اواخر روز ، طبق گفته Devermont ، این دو با هم برخورد دیگری دارند که در آن افسر دوباره با صدای بلند روی تلفن خود شروع به پخش موسیقی می کند.

  مشاهده این پست در اینستاگرام

  پستی که توسط ALWAYS FILM THE POLICE به اشتراک گذاشته شده است #AFTP (mrcheckpoint_)

  به نظر می رسد که افسر عمداً موسیقی را منهدم می کند به امید اینکه اعتصاب حق نسخه برداری را از پلتفرم (های) رسانه های اجتماعی پخش کند.

  سخنگوی اینستاگرام به Vice گفت که محدودیت های آنها "موارد زیر را در نظر می گیرد: چه مقدار از کل ویدیو شامل موسیقی ضبط شده ، تعداد کل آهنگ های موجود در ویدیو و طول آهنگ (های) منفرد است. ) در این ویدئو گنجانده شده است. "

  معاون برای Devermont به عنوان یک فعال برجسته و مشهور LA برچسب گذاری کرد.

  PD Beverly Hills در بیانیه ای که به Vice ارسال شده است ، گفت "پخش موسیقی هنگام قبول شکایت یا پاسخ دادن سوالات روشی نیست که توسط کارکنان فرماندهی پلیس بورلی هیلز توصیه شده باشد "، و افزود که آنها در حال بررسی موضوع مربوط به گروهبان هستند. عادلانه.

  اعتبار استاد ارشد عکسهای استیو سانچز

خبرهای دیگر از اینترنت