خبر

 • تک بورد - پس از 15 سال ، سایت بحث برانگیز اشتراک ویدیو LiveLeak بسته شده است

  پس از 15 سال ، سایت بحث برانگیز اشتراک ویدیو LiveLeak بسته شده است
  5 روز و 15 ساعت قبل

  وب سایت انگلیسی اشتراک ویدیو LiveLeak پس از 15 سال از فعالیت خود تعطیل شده است. بنیانگذار Hayden Hewit از بسته شدن سایت در توییتر خبر داد و پروژه جدید ، ItemFix را فاش کرد. به گفته بنیانگذار ، یکی از دلایل اصلی بسته شدن سایت ممکن است هزینه میزبانی سایت باشد.

  LiveLeak به دلیل محتوایی که میزبان آن بود ، در سال 2006 توسط Hayden Hewit و سایر اعضای تیم پشت سایت Ogrish تاسیس شد ، بسیاری از عناوین را به خود اختصاص داد. این محتوا شامل درگیری کودکان ، تصاویر صریح از اعدام صدام حسین و سربریدن روزنامه نگار و گزارشگر آمریکایی جیمز فولی و غیره بود.

  علی رغم اینکه بیشتر به دلیل فیلم های افراطی و صریح میزبانی شده و بحث و جدال ایجاد شده پیرامون آنها ، تمرکز LiveLeak برای نشان دادن تصاویر واقعی از سیاست ، جنگ و بسیاری از وقایع دیگر و ترویج فرهنگ روزنامه نگاری شهروندان بود.

  از 5 مه ، سایت بسته شده است پروژه جدیدی از تیم Hayden توسط ItemFix پایین آورده و موفق شد. به نظر می رسد سایت جدید بسیار شبیه سایر سیستم عامل های اشتراک محتوا است و به کاربران امکان می دهد فیلم ها ، تصاویر و صدا را ارسال و ویرایش کنند. برخلاف LiveLeak ، ItemFix در مورد محتوایی که کاربران می توانند بارگذاری کنند بسیار محدودتر خواهد بود.

  البته آنها این کار را می کنند. همانطور که باید اگر همان چیزی است که پس از آن هستند. ItemFix جایگزینی نیست. در مورد بالا نگه داشتن LL ، فشارهای زیادی برای انجام آنچه که قسمت عمده ای از دلیل ادامه حرکت بود ، بود. این دقیقاً یک وبلاگ وردپرسی با میزبانی 2.99 دلار نبود :)

  - هایدن هیویت (HaydenHewitt) 6 مه 2021

  در آنچه به نظر می رسد نامه خداحافظی به همه کاربران LiveLeak است ، هیدن توضیح داد که چرا تصمیم گرفته اند برای دور شدن از پروژه هایدن اظهار داشت كه "احساس می كرد LiveLeak به همه آنچه كه می توانست رسیده است و زمان آن رسیده است كه ما چیز جدید و مهیجی را امتحان كنیم."

  هیدن همچنین توضیح داد كه دلیل دیگر تعطیلی سایت مربوط به هزینه میزبانی همانطور که به نظر می رسد ، LiveLeak دقیقاً یک وبلاگ وردپرس با میزبانی 2.99 دلار نبود. "

  پلت فرم وبلاگ نویسی Altfeed ، یکی دیگر از پروژه های Hayden ، نیز دوباره افتتاح شده است. سایت در حال حاضر "به روزرسانی اساسی " ، با اضافه کردن ویژگی های جدید برای بهبود تجربه کاربر ، در حال انجام است.

  اعتبار مستند: قابل اشتراک گذاری

خبرهای دیگر از اینترنت