خبر

 • تک بورد - پس از شکایت کاربران از سردرد و خستگی چشم ، توییتر در حال بازطراحی مجدد خود است

  پس از شکایت کاربران از سردرد و خستگی چشم ، توییتر در حال بازطراحی مجدد خود است
  8 روز و 10 ساعت قبل

  Facepalm: سناریویی را تصور کنید که در آن شما طرح جدیدی را برای محصول شرکت خود معرفی می کنید ، چیزی که میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند و تنها برای مشتریان دردسر ایجاد می کند. این وضعیتی است که توییتر در آن قرار دارد و اکنون باید دوباره طراحی خود را دوباره طراحی کند.

  توییتر هفته گذشته برنامه و وب سایت خود را منتشر کرد و "کنتراست رنگ بیشتر دکمه ها ، پیوندها ، تمرکز [و] خواندن آسانتر با متن تراز چپ و فضای بیشتر بین متن را معرفی کرد. "همچنین یک فونت سفارشی طراحی شده به نام Chirp اضافه شد.

  توییتر اعتراف کرد که تغییر " ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد "اما خواندن راحت تر و درهم ریختگی بصری را بهبود می بخشد. روی طراحی مجدد که باعث خستگی چشم ، سردرد و میگرن در بین بسیاری از کاربران می شود ، حساب نمی شود.

  امروز ما به روز رسانی رنگ ها و تایپوگرافی را منتشر می کنیم! برای جزئیات کامل ، پستTwitterDesign را ببینید. به روزرسانی های A11Y عبارتند از: - کنتراست رنگ بیشتر دکمه ها ، پیوندها ، فوکوس - خواندن راحت تر با متن تراز چپ و فاصله بیشتر بین متن - کمتر چیزهای خاکستری که حواس شما را پرت می کند نظر شما چیست؟ pic.twitter.com/Umu3F1iJjb

  - قابلیت دسترسی به Twitter (@TwitterA11y) 11 آگوست 2021

  به نظر می رسد ظاهر جدید برای افرادی که نیازهای دسترسی دارند مشکل ساز بوده است ، با وجود اینکه توییتر مدعی است که طراحی مجدد باعث ایجاد این پلت فرم شده است " در دسترس تر. "در حالی که طراحی کنتراست بالا ممکن است به کسانی که کم بینایی یا کوررنگی دارند کمک کند ، اما برای دیگران مشکل ایجاد می کند. ناتوانی در تغییر اندازه فونت جدید در برنامه های توییتر نیز یک مشکل بوده است.

  "این ویژگی های جدید باعث شده است که توییتر برای افرادی که مبتلا به آستیگماتیسم و ​​نارساخوانی (فونت جدید) هستند ، و کنتراست رنگ و میگرن حساس به نور (طرح رنگ جدید) ، "یکی از کاربران نوشت.

  طبق TechCrunch ، " توییتر از استانداردهای حداقل کنتراست تعیین شده در دستورالعمل های دسترسی به محتوای وب (WCAG) ، که توصیه هایی را برای دسترسی وب سایت ها به افراد معلول. "

  توییتر شکایات را پذیرفته است و اکنون تغییرات کنتراست را اعمال می کند ، بنابراین ظاهر جدید " در چشم آسانتر است. "

  ما مشکلات مربوط به فونت Chirp را برای کاربران ویندوز شناسایی کرده اید و به طور فعال در حال رفع مشکل هستند. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و لطفاً در صورت داشتن بازخورد اضافی به ما اطلاع دهید.

  - قابلیت دسترسی به Twitter (@TwitterA11y) 14 اوت 2021

  توییتر از همه کسانی که در مورد تغییر نظر داده اند تشکر کرده و از کاربران خواسته است تا ارسال خود را ادامه دهند نظرات. همچنین بر روی رفع مشکل فونت Chirp کار می کند. انتظار دارید طراحی مجدد بعدی به زودی انجام شود.

خبرهای دیگر از اینترنت