خبر

 • تک بورد - پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد

  پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
  22 روز و 7 ساعت قبل

  جمله بزرگ: "من افتخار می کنم که توسط رئیس جمهور بایدن به عنوان رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال منصوب شدم. من از رئیس جمهور به خاطر فرصتی که برای هدایت آژانس با چنین مأموریت حیاتی و کارکنان با استعداد داشت ، تشکر می کنم. روزنورسل در بیانیه ای گفت: "این یک خدمت است که به مردم آمریکا خدمت می کند و به نمایندگی از آنها برای گسترش فرصت های ارتباطی در عصر دیجیتال تلاش می کنیم."

  بایدن رئیس جمهور و FCC تأیید کردند که جسیکا روزنورسل به عنوان رئیس موقت FCC عمل خواهد کرد ، تا زمانی که صندلی دائمی تعیین شود. همچنین این احتمال وجود دارد که روزنورسل بتواند به طور دائم به این سمت منصوب شود. روزن ورسل و استارکس پیشگامان برجسته صندلی FCC در دولت بایدن-هریس بوده اند.

  روزنورلسل از سال 2012 به عنوان کمیساری FCC فعالیت می کند و این نقش را از طریق اوباما و ترامپ انجام می دهد. او یک طرفدار جدی بی طرفی در شبکه بوده است ، زیرا یک نیروی کلیدی است که منجر به کدگذاری بی طرفی شبکه در قانون تحت دستورالعمل اینترنت باز 2015 قبل از لغو بی موقع آن در سال 2017 تحت FCC Ajit Pai شد.

  امروزPOTUS من را به عنوان سرپرست ریاستFCC تعیین کرد. من افتخار و هیجان دارم که این آژانس عالی را رهبری می کنم. اکنون بیش از هر زمان دیگری باید فرصت دسترسی به ارتباطات را برای همه ما گسترش دهیم. ما کارهای زیادی برای انجام داریم و نمی توانم صبر کنم تا شروع کنم.

  - جسیکا روزنورسل (JRosenworcel) 21 ژانویه 2021

  روزن ورلز همچنین از طبقه بندی ISP ها به عنوان حامل های مشترک عنوان II پشتیبانی کرده است ، رفع موانع جلوگیری از استقرار پهنای باند شهرداری و بسیاری از سیاست های طیف FCC در مورد آینده Wi-Fi را پشتیبانی کرده است. Rosenworcel همچنین از ادغام گسترده مهر زنی لاستیک مانند ادغام بحث برانگیز Sprint / T-Mobile انتقاد کرده است.

  اخیراً ، Rosenworcel درباره ارائه خدمات باند پهن به دلیل تعلیق محدودیت داده ها و هزینه های بیش از حد در Covid-19 ابراز نگرانی کرده است. همه گیری ، و بحث گسترده تری راجع به کلاهبرداری داده ها به طور کلی تشویق کرده است.

  روزنورسل دومین زنی است که نقش صندلی بازیگری را بر عهده دارد ، زیرا مینیون کلیبرن قبل از تعیین تام ویلر به عنوان مقام رسمی ، این سمت را بر عهده داشت. رئیس در سال 2013. با این حال ، اگر روزنورسل به طور دائم به کرسی منصوب شود ، او اولین رئیس رسمی FCC خواهد بود.

خبرهای دیگر از اینترنت