خبر

 • تک بورد - پخش مستقیم 31 روزه لودویگ اهگرن رکورد اشتراک Twitch را می شکند

  پخش مستقیم 31 روزه لودویگ اهگرن رکورد اشتراک Twitch را می شکند
  2 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حتی اگر در زندگی خود هرگز جریان Twitch را مشاهده نکرده باشید ، ممکن است نام Ludwig Ahgren آشنا باشد. پس از 31 روز پخش بی وقفه ، از جمله مدت زمانی که او در خواب بود ، "زیر مسابقه" او با پایان دادن به رکوردی که قبلا توسط تایلر "نینجا" بلاوینز برگزار شد ، آگرن با داشتن بیشترین سابقه در تاریخ Twitch ، پایان یافت.

  زیرگروه اهگرن یک پیش فرض ساده داشت: هر بار که کانال او زیر ساب جدیدی دریافت می کرد ، 10 ثانیه به مدت زمان پخش مستقیم وی اضافه می شد. او انتظار داشت که این جریان بین 24 تا 48 ساعت به طول انجامد اما در نهایت مجبور شد آن را به 31 روز محدود کند یا در یک پخش پایان ناپذیر به خطر بیفتد.

  از آنجا که من جریان را شروع کردم • شاهزاده فیلیپ درگذشت • کانال سوئز مسدود و رفع انسداد • دیوید دابریک دو فیلم عذرخواهی ساخت 1730 اشتراک روز قبل از شروع جریان او در 14 مارس. این در 4 آوریل به 183191 رسید و تا زمانی که ساعت 12 صبح به وقت ET در 14 آوریل تمام شد ، وی بیش از 282،000 اشتراک داشت ، بالاتر از رکورد 269154 نینجا ، طبق Twitch ردیاب.

  نینجا در توئیت خود نوشت: "رکوردها شکسته می شوند." "اگر بگویم [من] کمی ناراحت نیستم ، دروغ می گویم ، اما [نگه داشتن رکورد فرعی جدید در Twitch] را [لودویگ] را تبریک می گویم."

  قرار است رکوردها شکسته شود ، من دروغ گفتن اگر من گفتم که کمی ناراحت کننده نبود اما LudwigAhgren را به خاطر داشتن سابقه سابق جدید در انقباض ابراز خوشحالی می کند ... تمام تلاش خود را برای بیدار کردن او انجام دادند. در برهه ای از زمان خواب ، کانال وی بیشترین تماشای کانال Twitch را داشت.

  گزارش اخیر که روند جریان خواب را برجسته می کند نشان می دهد که اهگرن ماه گذشته در حالی که خواب بود با هزینه ای حدود 1.5 میلیون ساعت بازدید داشته است. بیش از 80 ساعت بیهوش روی دوربین.

  با قول کمک مالی 5 دلار به The Humane Society ، اهگرن به کمک رکوردشکنی خود کمک کرد و سنت جود برای هر فرعی که در آخرین روز پخش دریافت کرد.

  پخش کننده و دوستانش آخرین ساعات پخش جریانی مستقیم را به شکستن تختخواب اتومبیل ورزشی که قبلاً از آن استفاده کرده بود با قطعات چوب بیس بال و پتک.

خبرهای دیگر از اینترنت