خبر

 • تک بورد - پاناما ممکن است به زودی السالوادور را در زمینه خرید و فروش قانونی ارزهای رمزنگاری شده دنبال کند

  پاناما ممکن است به زودی السالوادور را در زمینه خرید و فروش قانونی ارزهای رمزنگاری شده دنبال کند
  10 روز و 12 ساعت قبل

  پس از آنکه السالوادور رسماً بیت کوین را به عنوان پول قانونی اعلام کرد ، پاناما می تواند کشوری بعدی باشد که رمزنگاری را به عنوان پول قانونی انتخاب کرد. برخلاف قانون السالوادور ، پاناما تنها به بیت کوین محدود نمی شود ، زیرا قبض گابریل سیلوا ، نماینده کنگره پاناما ، پیش نمایش بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر است.

  در مجموعه ای از توییت های ارسال شده توسط گابریل سیلوا ، نماینده کنگره پاناما ویدئویی از خود به اشتراک گذاشت که در آن مروری بر "قانون رمزنگاری " او دارد ، PDF که جزئیات این لایحه را نشان می دهد ، و ارائه دوستانه تر برای کسانی که فکر می کنند پی دی اف برای خواندن طولانی است.

  لایحه سیلوا توضیح می دهد که فناوری بلاک چین به دولت امکان می دهد شفاف تر و کارآمدتر باشد. در این لایحه همچنین آمده است که ارزهای رمزنگاری شده باید مانند پول سنتی تنظیم شوند و جایگزین ارزهای دیگری که در حال حاضر استفاده می شوند ، نمی شوند.

  در صورت پذیرش این قانون جدید ، این لایحه به ما می گوید که مشاغل منابع بیشتری خواهند داشت درآمد و اشتغال بیشتری برای مردم ایجاد خواهد کرد. ارز رمزنگاری شده به عنوان یک مناقصه قانونی همچنین از کشور در برابر تورم محافظت می کند ، خدمات بیشتری را ارائه می دهد که به کاهش قیمت ها و ایجاد یک اقتصاد مدرن سازگار با استانداردهای فعلی و آینده کمک می کند.

  Hoy presentamos la Ley de Cripto. Buscamos hacer و Panamá un país سازگار با بلاک چین ، از طریق اینترنت و اینترنت. Esto tiene el potencial de crear miles de empleos، atraer inversión y transparentar el gobierno Pueden ver el proyecto aquí: https://t.co/6FoKdwbkwR pic.twitter.com/xDxfyS9BYI

  - Gabriel Silva (@gabrielsilva8) 6 ، 2021

  این اخبار درست پس از آن صورت می گیرد که السالوادور به طور رسمی بیت کوین را به عنوان مناقصه قانونی این کشور پذیرفت ، که ممکن است بخشی از کاهش ارزش ارز دیجیتال 10 هزار دلاری یک روز پس از اعلام آن را به عهده داشته باشد. در حال حاضر ، به نظر می رسد بیت کوین کمی عقب افتاده است و ارزش آن در حدود 47000 دلار در حال حرکت است.

  علاوه بر السالوادور ، سایر کشورها نیز در حال مشاهده ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک ارز واقعی هستند. دو هفته پیش ، کوبا اعلام کرد که ارزهای رمزنگاری شده را به رسمیت می شناسد و آنها را تنظیم می کند ، که ممکن است به آنها در حل تحریم های آمریکا کمک کند. در اخبار مرتبط ، همین دیروز ، اوکراین همچنین قانونی را تصویب کرد که ارزهای رمزپایه را قانونی و تنظیم می کند.

  اعتبار سرسخت: فهرست اندیشه

خبرهای دیگر از اینترنت