خبر

 • تک بورد - پاسخ های یاهو پس از 16 سال در حال تعطیل شدن است

  پاسخ های یاهو پس از 16 سال در حال تعطیل شدن است
  1 روز و 19 ساعت قبل

  س: چه زمانی Yahoo Answers ، طولانی ترین پلت فرم پرسش و پاسخ در اینترنت ، برای همیشه خاموش می شود؟ پاسخ: 4 مه. این سرویس اعلام کرده است که می توان س untilالات را تا 20 آوریل ارسال کرد ، اما این سایت ، همراه با تمام بایگانی های خود ، دو هفته بعد پاک می شود.

  همانطور که توسط The Verge گزارش شده است. Yahoo Answers از سال 2005 شروع به کار کرده است ، و به برخی از گیج کننده ترین معضلات زندگی مانند "آیا آنها در کانادا دستمال توالت دارند؟" ، "آیا می توانم بوی بنزین شوهرم را تشخیص دهم که آیا تقلب کرده است؟" و "چگونه می توانم از سیب زمینی حیوان خانگی خود مراقبت کنم؟"

  کاربران تا 30 ژوئن فرصت دارند محتوای Yahoo Answers خود را بارگیری کنند - در صورت تمایل - از جمله لیست سوالات ، سوالات ، لیست پاسخ ها ، پاسخ ها ، و هر تصویری مطالب ، س questionsالات و پاسخهای سایر کاربران بارگیری نخواهد شد.

  https://techbord.com Yahoo Answers بعد از 16 سال خاموش می شود

  یاهو یک سوال معمولی پاسخ می دهد.

  یاهو به دنبال خرید 4.48 میلیارد دلار در سال 2017 ، عضو گروه Verizon Media Group شد. یاهو می گوید سایت پرسش و پاسخ این سایت است شاتر کردن زیرا "با گذشت سالها از محبوبیت کمتری برخوردار شده است" و این شرکت "تصمیم گرفته است منابع ما را از" پاسخ های یاهو دور کند "تا" روی محصولاتی تمرکز کند که برای اعضای ما بهتر خدمت کنند. " این سایت ماهانه حدود 60 میلیون بازدیدکننده دارد که بسیار کمتر از 504 میلیون بازدید کننده Quora و 52 میلیون کاربر روزانه Reddit است.

  بسیاری از س questionsالات فعلی سایت می پرسند که مقصر از بین رفتن خدمات کیست. پاسخ ها شامل خود یاهو ، کمبود پول برای تعدیل و ترول است. اصلاحات بالقوه بخش 230 ، که مانع از مسئولیت قانونی سیستم عامل های آنلاین برای محتوای کاربر می شود ، نیز ممکن است در این امر نقش داشته باشد.

خبرهای دیگر از اینترنت