techbord.com ویژگی New Edge خیلی سریعتر مرورگر را راه اندازی می کند

آیا شما یک کاربر Edge هستید که می دانید چند ثانیه برای بارگیری مرورگر طول می کشد خیلی طولانی است؟ در اینجا چند خبر خوب در اینجا وجود دارد: مایکروسافت در حال آزمایش ویژگی جدیدی در ویندوز 10 است که باید سرعت راه اندازی Edge را از دسک تاپ ، نوار وظیفه و پیوندهای درون برنامه ها افزایش دهد.

همانطور که توسط ZDNet گزارش شده است ، ویژگی جدید با نام start-up boost با راه اندازی پردازش های اصلی Edge هنگام راه اندازی ویندوز 10 کار می کند. وقتی مرورگر باز نیست ، آنها با اولویت کم در پس زمینه اجرا می شوند ، که باید حافظه آنها را حداقل نگه دارد. آماده بودن فرآیندها از این طریق به طور مداوم ، Edge سریعتر شروع می شود.

https://techbord.com ویژگی New Edge مرورگر را خیلی سریعتر راه اندازی می کند

برای کسانی که از Edge استفاده نمی کنند و ترجیح نمی دهند از پس زمینه های بلا استفاده استفاده کنند ، نگران نباشید: افزایش راه اندازی یک ویژگی اختیاری است را می توان فعال و غیرفعال کرد. قرار است به ساخت پایدار Edge 88 برسد ، که انتظار می رود در اواسط ژانویه وارد بازار شود.

"ما در مرحله استقرار این ویژگی هستیم ، بنابراین ممکن است کمی باشد. مایکروسافت گفت: "قبل از اینکه آن را در کانال مربوطه ببینید و بسازید." که "تأثیر مثبت مورد انتظار را نمی بینید. "

تقویت راه اندازی آخرین تلاش مایکروسافت برای جلب توجه مردم به استفاده از Edge مجهز به Chromium است. اخیراً مشخص شد که کاربران اینترنت اکسپلورر هنگام تلاش برای دسترسی به وب سایتهایی که با اینترنت اکسپلورر سازگار نیستند ، مجبور به اج اجباری می شوند. تعداد کاربران افزایش یافته است ، اما سهم بازار آن در حدود 3 درصد با 66 درصد Chrome فاصله زیادی دارد.

ویژگی New Edge خیلی سریعتر مرورگر را راه اندازی می کند
the-web/ویژگی-new-edge-خیلی-سریعتر-مرورگر-را-راه-اندازی-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.