خبر

 • تک بورد - ویژگی آزمایشی Chrome

  ویژگی آزمایشی Chrome "Journeys" سابقه مرور اخیر را بر اساس موضوع برای تحقیقات آسان تر گروه بندی می کند
  21 روز قبل

  در حال کار: روز جمعه ، گوگل اعلام کرد که روی دو ویژگی کار می کند که به افراد در هنگام انجام تحقیقات در جستجوی وب سایت ها کمک می کند. اولین مورد \ "سفرها \" نامیده می شود و دومی یک صفحه جانبی برای نتایج جستجو است.

  سفرها ابزاری است که همه صفحات وب اخیراً بازدید شده مربوط به یک موضوع را جمع آوری می کند. به عنوان مثال ، شاید شما سعی کرده اید ترفندی برای دسترسی به کنسول نسل بعدی یا GPU پیدا کنید ، قبل از اینکه اسکالپرها همه آنها را بخرند. ممکن است طی چند دقیقه یا چند روز از ده ها صفحه دیدن کنید. سفرها همه این تحقیقات را در یک جا جمع آوری می کنند ، بنابراین نیازی نیست که تاریخچه مرور خود را جستجو کنید و سعی کنید آن قطعه ای را که دیدید و قصد دارید دوباره آن را بیابید ، پیدا کنید.

   https://techbord.com ویژگی آزمایشی Chrome

  کاربران می توانند این ویژگی را خاموش کنند و هر زمان که مایل باشند و می توانند سابقه مرور را یا از تنظیمات Chrome یا با تایپ "پاک کردن داده های مرور " در نوار آدرس پاک کنند. همچنین می توان سفرهای مربوط به یک موضوع خاص را بدون لمس بقیه تاریخ حذف کرد. همه ترکیبات روی دستگاه اتفاق می افتد. در حال حاضر ، Chrome داده های Journeys را در حساب Google شما یا سرورهای آن ذخیره نمی کند. با این حال ، توجه داشت که اگر کاربران این را بخواهند ممکن است عملکرد بین دستگاه ها را اضافه کند.

  ویژگی دوم یک نوار کناری در Chrome است که نتایج مربوط به یک موضوع جستجوی فعال را نشان می دهد. برای مثال ، هنگام جستجوی رستوران ایتالیایی ، کاربران ممکن است بخواهند منوی موجود در وب سایت آن را مشاهده کنند. با فعال شدن نوار کناری ، نتایج جستجو در سمت چپ مرورگر نشان داده می شود ، بنابراین کاربران نیازی به عقب نشینی یا درخواست مجدد ندارند. برای باز یا بسته کردن ویژگی ، کافی است روی نماد G در سمت چپ نوار آدرس کلیک کنید.

  هر دو ویژگی آزمایشی هستند ، بنابراین ممکن است هرگز نسخه نهایی را مشاهده نکنیم. در همین حال ، گوگل می گوید Journeys با نسخه بعدی دسکتاپ Chrome Canary راه اندازی می شود. نوار کناری نتایج جستجو در حال حاضر در کانال Chrome OS Dev در حال آزمایش است.

خبرهای دیگر از اینترنت