خبر

 • تک بورد - ویدیوهای TikTok به زودی در فرودگاه ها، هتل ها و رستوران ها نمایش داده می شوند

  ویدیوهای TikTok به زودی در فرودگاه ها، هتل ها و رستوران ها نمایش داده می شوند


  17 روز و 20 ساعت قبل

  TikTok مانند آتش در حال گسترش است و کلیپ های جالب، سرگرم کننده و خنده دار را از کاربران سراسر جهان به ما نشان می دهد. تا پیش از این، بیشتر آنها محتوا را روی تلفن‌ها و تلویزیون‌های خانگی تماشا می‌کردند، اما همکاری جدید بین شبکه رسانه‌های اجتماعی و Atmosphere ویدیوها را به مراحل بزرگ‌تری از جمله رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، فرودگاه‌ها و هتل‌ها سوق خواهد داد.

  برای کسانی که با Atmosphere آشنایی ندارند، این یک سرویس پخش تلویزیونی برای مشاغل است که به مشتریان کانال های تلویزیونی اصلی و سفارشی را برای فضاهایشان ارائه می دهد. Atmosphere در حال حاضر بیش از 19000 مشتری از جمله Taco Bell، Texas Roadhouse، Burger King و Westin دارد که بیش از 20 میلیون کاربر منحصر به فرد در ماه جمع آوری می کند.

  این سرویس چندین کانال مانند RedBull TV، X Games، Nitro Circus را ارائه می دهد. تلویزیون، و بسیاری دیگر از سبک زندگی، ماشین ها، کودکان، ورزش و کانال های پخش طاقچه. به لطف مشارکت جدید، این طیف از رسانه ها اکنون با پخش اختصاصی ویدیوهای TikTok افزایش می یابد و آن را به اولین کانال تلویزیونی رسانه اجتماعی در این پلت فرم تبدیل می کند.

  کانال تیک تاک Atmosphere توسط سرپرستی خواهد شد. تیمی از سردبیران مسئول انتخاب بهترین و سرگرم‌کننده‌ترین کلیپ‌های شبکه اجتماعی هستند و اطمینان حاصل می‌کنند که فقط محتوای مناسب را برای تماشای خارج از خانه پخش می‌کند. خود کانال با کمک TikTok طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که بینندگان تجربه مشابهی با استفاده از برنامه رسانه های اجتماعی در تلفن های خود دارند.

  https://techbord.com ویدیوهای <b>TikTok</b> به <b>زودی</b> در فرودگاه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها <b>نمایش</b> <b>داده</b> می‌شوند

  دیدن ویدیوهای رسانه‌های اجتماعی در زمان استراحت رویدادهای ورزشی ممکن است به زودی به یک استاندارد تبدیل شود

  دان پیج، رئیس توسعه تجارت جهانی و صفحه نمایش های جدید در TikTok، گفت: "TikTok به مقصدی برای بیش از یک میلیارد نفر تبدیل شده است تا سرگرم شوند، الهام بگیرند و جامعه را پیدا کنند." "با شراکت با Atmosphere، ما هیجان‌زده هستیم که تجربه TikTok را برای مردم آسان کنیم و لذت و خلاقیت پلتفرم خود را به صفحه‌ها، مکان‌ها و مخاطبان جدید بیاوریم."

  قضاوت با توجه به ظاهر کانال های Atmosphere، بیشتر آنها حاوی محتوایی هستند که از اینترنت گرفته شده اند، احتمالاً با اجازه سازنده. سپس، Atmosphere بسته به نیاز مشتریان، صدا را از ویدیوها حذف می‌کند، یا آن را جایگزین می‌کند یا بی‌صدا می‌گذارد.

  اگر کنجکاو هستید که کانال TikTok Atmosphere چگونه به نظر می‌رسد، می‌توانید نسخه ی نمایشی کانال را به صورت آنلاین ببینید.

  مستتد اعتبار: Olivier Bergeron


  تگ ها:

  ویدیو , tiktok , زودی , فرودگاه , رستوران , نمایش , داده , شوند


  v 10
خبرهای دیگر از اینترنت