techbord.com ویدئویی جعلی از خانواده نشان می دهد که پسر شش ساله Warzone ممنوعیت ویروسی شدن دارد

WTF ؟! برخی از افراد برای ویروسی شدن هر کاری انجام می دهند. یک خانواده اعتراف کرده است که ویدیویی جعلی را نشان می دهد که نشان می دهد پسر شش ساله آنها از حضور در Call of Duty: Warzone ممنوع شده است ، بنابراین این کلیپ مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد ، همه بخشی از مسابقه برای جذب او به یک سازمان ورزشی.

همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، هفته گذشته استودیوی جوان RowdyRogan ظاهراً ممنوع از Warzone بود ، اقدامی که بسیاری تصور می کردند به دلیل سن کم او بود - CoD دارای درجه سنی 18 است. این منجر به اعتراض گسترده ، یک روگان رایگان شد هشتگ "و عصبانیت زیادی نسبت به اکتیویژن وجود دارد.

چند لحظه مشکوک در ویدیو وجود دارد. نه تنها پیش از ممنوعیت وقفه ای در جریان وجود دارد و هم صدا در طول لحظه از بین می رود ، بلکه عملکرد پدر نیز قانع کننده نیست. منطقه جنگی امشب در جریان است. تیم و ما در حال حاضر در تلاش هستند تا شرایط را کنترل کنند و شما را به روز نگه می داریم. برای همه حمایتهایتان سپاسگزارم. #FreeRogan pic.twitter.com/df1B28Fa8R

- RowdyRogan (RowdyRogan) 10 دسامبر 2020

اکنون مشخص شده است که همه چیز جعلی بوده است. پیام "حساب برای همیشه ممنوع " از طریق پیام قطع ارتباط سرور ویرایش شد. همه اینها یک شیرین کاری بود ، بخشی از مسابقه سالانه FaZe5 که در آن پنج شرکت کننده نهایی یک جایگاه را در سازمان ورزشی FaZe کسب می کنند.

روگان ، که به 20 رقیب نهایی رسیده بود ، با چالش ساخت روبرو شد. محتوایی که ویروسی می شود. در ویدئو (زیر) آشکار ساختگی ، مادرش توضیح می دهد که آنها چه کاری باید انجام دهند ، و روگان پیشنهاد می کند که ممنوعیت کار کردن یک روش موثر برای جلب توجه است.

"این کار سرگرم کننده ای برای روگان بود مادر روگان گفت: "این یک فرایند کاملاً سرگرم کننده خانوادگی بود ، جدی نبود". در همین حال ، پدر روگان ، با گفت: "من می دانم که بعضی از افراد خوشحال نخواهند شد وقتی که آنها می فهمند این یک شیرین کاری برای چالش FaZe5 است."

ویدئویی جعلی از خانواده نشان می دهد که پسر شش ساله Warzone ممنوعیت ویروسی شدن دارد
the-web/ویدئویی-جعلی-از-خانواده-نشان-می-دهد-که-پسر-شش-ساله-warzone.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قاضی دادگاه منطقه به والو دستور می دهد داده های فروش بخار را به اپل تحویل دهد
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com BioWare برای متمرکز کردن روی جلوه های بعدی Mass Effect و Dragon Age ، توسعه Anthem Next را متوقف می کند
techbord.com CD Projekt Red پس از حمله باج افزار ، وصله Cyberpunk 2077 v1.2 را به تأخیر می اندازد
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.