خبر

 • تک بورد - ویدئویی جعلی از خانواده نشان می دهد که پسر شش ساله Warzone ممنوعیت ویروسی شدن دارد

  ویدئویی جعلی از خانواده نشان می دهد که پسر شش ساله Warzone ممنوعیت ویروسی شدن دارد
  30 روز و 19 ساعت قبل

  WTF ؟! برخی از افراد برای ویروسی شدن هر کاری انجام می دهند. یک خانواده اعتراف کرده است که ویدیویی جعلی را نشان می دهد که نشان می دهد پسر شش ساله آنها از حضور در Call of Duty: Warzone ممنوع شده است ، بنابراین این کلیپ مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد ، همه بخشی از مسابقه برای جذب او به یک سازمان ورزشی.

  همانطور که توسط PC Gamer گزارش شده است ، هفته گذشته استودیوی جوان RowdyRogan ظاهراً ممنوع از Warzone بود ، اقدامی که بسیاری تصور می کردند به دلیل سن کم او بود - CoD دارای درجه سنی 18 است. این منجر به اعتراض گسترده ، یک روگان رایگان شد هشتگ "و عصبانیت زیادی نسبت به اکتیویژن وجود دارد.

  چند لحظه مشکوک در ویدیو وجود دارد. نه تنها پیش از ممنوعیت وقفه ای در جریان وجود دارد و هم صدا در طول لحظه از بین می رود ، بلکه عملکرد پدر نیز قانع کننده نیست. منطقه جنگی امشب در جریان است. تیم و ما در حال حاضر در تلاش هستند تا شرایط را کنترل کنند و شما را به روز نگه می داریم. برای همه حمایتهایتان سپاسگزارم. #FreeRogan pic.twitter.com/df1B28Fa8R

  - RowdyRogan (RowdyRogan) 10 دسامبر 2020

  اکنون مشخص شده است که همه چیز جعلی بوده است. پیام "حساب برای همیشه ممنوع " از طریق پیام قطع ارتباط سرور ویرایش شد. همه اینها یک شیرین کاری بود ، بخشی از مسابقه سالانه FaZe5 که در آن پنج شرکت کننده نهایی یک جایگاه را در سازمان ورزشی FaZe کسب می کنند.

  روگان ، که به 20 رقیب نهایی رسیده بود ، با چالش ساخت روبرو شد. محتوایی که ویروسی می شود. در ویدئو (زیر) آشکار ساختگی ، مادرش توضیح می دهد که آنها چه کاری باید انجام دهند ، و روگان پیشنهاد می کند که ممنوعیت کار کردن یک روش موثر برای جلب توجه است.

  "این کار سرگرم کننده ای برای روگان بود مادر روگان گفت: "این یک فرایند کاملاً سرگرم کننده خانوادگی بود ، جدی نبود". در همین حال ، پدر روگان ، با گفت: "من می دانم که بعضی از افراد خوشحال نخواهند شد وقتی که آنها می فهمند این یک شیرین کاری برای چالش FaZe5 است."

خبرهای دیگر از اینترنت