خبر

 • تک بورد - وزارت دادگستری ایالات متحده تیم مجری ارزهای رمزنگاری شده را تشکیل می دهد

  وزارت دادگستری ایالات متحده تیم مجری ارزهای رمزنگاری شده را تشکیل می دهد
  1 روز و 19 ساعت قبل

  تیم ملی اجرای ارزهای رمزنگاری شده (NCET) در مبادلات ارزهای رمزپایه ای که مرتکب جرم می شوند و همچنین خدمات مخلوط کردن / خرابکاری که تلاش می کند ردیابی وجوه را برای نیروی انتظامی دشوارتر کند ، حضور خواهد داشت. به گفته ما ، اعضای NCET همچنین به دنبال افرادی خواهند بود که در زمینه پولشویی دست داشته اند ، و همچنین در بازیابی دارایی های از دست رفته از طریق کلاهبرداری یا اخاذی ، از جمله پرداخت های انجام

  تیم اجرایی تحت نظارت دادستان کل کنت ا. پولیت جونیور و متخصصان دفاتر وکلای ایالات متحده کار خواهند کرد. نمایندگان بخش پولشویی و بازیابی دارایی های بخش جنایی وزارت دادگستری (MLARS) و بخش جرایم رایانه ای و مالکیت معنوی (CCIPS) نیز تخصص خود را به تیم اعطا می کنند.

  یک نفر به عنوان رئیس جدید بخش پس از یک فرایند درخواست انتخاب می شود تا بهترین نامزد مشخص شود. افراد علاقمند باید تجربه برخورد با تحقیقات و تعقیب جنایی پیچیده و همچنین درک عمیقی از فناوری پشت ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین را داشته باشند.

  https://techbord.com وزارت دادگستری ایالات متحده تیم اجرایی ارزهای رمزنگاری شده را گرد هم می آورد

  باج افزار در اواخر یک سردرد بزرگ بوده است و در برخی موارد ، پیامدهای جدی در دنیای واقعی دارد. به عنوان مثال ، حمله به بیمارستان ها می تواند مراقبت از بیماران را در معرض خطر قرار دهد و حمله اخیر به خط لوله استعمار ، عرضه بنزین و سوخت دیزل را برای بسیاری از سواحل شرقی ایالات متحده مختل کرد.

  وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد NCET نه تنها پرونده های خود را دنبال می کند ، بلکه از پرونده های موجود و آینده دفاتر وکلای ایالات متحده و بخش جنایی خود نیز پشتیبانی می کند.

  اعتبار تصویر رودنا ، ولادیسلاو

خبرهای دیگر از اینترنت