خبر

 • تک بورد - واکنش های سبک فیس بوک به Outlook می آید

  واکنش های سبک فیس بوک به Outlook می آید
  10 روز و 18 ساعت قبل

  آیا تا به حال احساس کرده اید که به عنوان رایج توسط رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های پیام رسانی ، با خنده فوری یا چهره ای ناراحت به ایمیل پاسخ دهید؟ احتمالا نه. با این وجود ، مایکروسافت آنها را در به روزرسانی آینده Outlook معرفی می کند که واکنش هایی به سبک فیس بوک را اضافه می کند.

  نقشه راه محصول مایکروسافت ویژگی در توسعه را نشان می دهد به نام "چشم انداز برای وب: به یک پیام ایمیل واکنش دهید." این توصیف کاربران است که می توانند بدون ارسال ایمیل از طریق طیف وسیعی از واکنشها ، به یک ایمیل واکنش نشان دهند.

  "چشم انداز در وب در حال گسترش توانایی موجود برای دوست داشتن پیام های ایمیل با نماد انگشت شست است. مایکروسافت می نویسد: "علاوه بر لایک ، کاربران می توانند احساسات مربوط به عشق ، خنده ، جشن ، تشکر یا ابراز ناراحتی را اضافه کنند."

  https://techbord.com واکنشهایی به سبک فیس بوک به Outlook می آید

  سالهاست که می توانید ایمیل را دوست داشته باشید از ویژگی های Outlook برای وب است. به جای نوشتن پاسخ ، می توانید روی نماد انگشت شست در گوشه بالا سمت راست ایمیل کلیک کنید. اگر کسی پیام شما را دوست دارد ، یک نماد انگشت شست در ایمیل ظاهر می شود که تعداد آن را نشان می دهد چند لایک دریافت کرده است - همچنین می توانید برای دیدن نام کسانی که آن را لایک کرده اند ، روی نماد قرار بگیرید.

  به نظر می رسد مایکروسافت تصمیم گرفته است فقط بتواند قدردانی از ایمیل را نشان دهد کافی نیست و طیف احساسی جدید را به شما معرفی خواهد کرد. انتظار می رود که آنها مدتی در ماه مارس برای برنامه وب Outlook وارد شوند.

  دکمه Like هنوز در برنامه دسک تاپ Outlook در دسترس نیست ، بنابراین به نظر می رسد واکنش های جدید نیز محدود به نسخه وب هستند - که احتمالاً به عنوان خبری خوشآمد برای بسیاری از کاربران به وجود خواهد آمد.

  درباره ادغام واکنش ها و ایمیل ها چه احساسی دارید؟ یک ایده وحشتناک یا یک تحول طبیعی مطابق با زمان؟

  اعتبار تصویر اصلی: Rawpixel.com

خبرهای دیگر از اینترنت