خبر

 • تک بورد - هکرها داده های واکسن Covid-19

  هکرها داده های واکسن Covid-19 "دستکاری شده" را برای تضعیف اعتماد عمومی نشت می کنند
  27 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد واکسن Covid-19 وجود ندارد و هکرها با درز اطلاعات هک شده درباره BioNTech-Pfizer و Moderna که مورد دستکاری قرار گرفته است ، سعی در افزایش بی اعتمادی دارند.

  ماه گذشته ، آژانس دارویی اروپا (EMA) فاش کرد که هک شده است که در آن دسترسی غیرقانونی به اسناد و نامه های الکترونیکی مربوط به موارد ارسالی قانونی برای واکسن های Covid-19 ، ذخیره شده در یک سرور EMA صورت گرفته است.

  در آخرین به روزرسانی درباره تحقیقات ، EMA می نویسد که برخی از اسناد هک شده به صورت آنلاین درز کرده است ، البته در شکل اصلی آنها نیست.

  "برخی از مکاتبات توسط عاملان دستکاری شده است. قبل از انتشار به روشی که بتواند اعتماد به واکسن ها را تضعیف کند ، "آژانس یادداشت می کند

  در حالی که EMA مشخص نکرده است چه اطلاعاتی تغییر کرده است ، نوشت: مکاتبات منتشر نشده است نه به درستی آن [...] و یا با نظرات یا اضافات مجرمان. "

  https://techbord.com هکرها

  هنوز مشخص نیست که چه کسی پشت هک EMA یا wha بوده است آنها باید با انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن Covid-19 به دست آورند. طبق گزارش NOS هلندی ، صفحات هک شده در یک انجمن روسی ارسال شده است و یک "سرویس اطلاعاتی خارجی" عامل این حادثه است.

  ماه گذشته ، با تولید واکسن در سراسر جهان ، تیم IBM Security X-Force دریافت که یک کمپین فیشینگ نیزه برای سازمانهایی در زنجیره سرما Covid-19 در حال انجام است - فرآیندی که در آن واکسنهای ویروس کرونا به طور ایمن حمل و در محیطهای تحت کنترل دما نگهداری می شوند.

  اعتبار تصویر: ungvar (masthead) / Rido (وسط)

خبرهای دیگر از اینترنت