خبر

 • تک بورد - هکرهای ناشناخته زنجیره سرد Covid-19 را هدف قرار داده اند

  هکرهای ناشناخته زنجیره سرد Covid-19 را هدف قرار داده اند
  16 روز و 21 ساعت قبل

  هکرها سازمان هایی را هدف قرار می دهند که اطمینان حاصل کنند واکسن های ویروس کرونا به طور ایمن حمل و در محیط های تحت کنترل دما نگهداری می شوند ، این فرآیند به زنجیره سرد Covid-19 معروف است. این حملات شامل یک کمپین فیشینگ است که شش کشور را در بر گرفته است و در حالی که گروه مسئول شناسایی نشده است ، اما حوادث مشابه قبلی با دولت های چین ، روسیه ، ایران و کره شمالی مرتبط بوده است.

  این افشاگری توسط تیم IBM Security X-Force انجام شده است ، که می نویسد اگرچه انتساب قاطع برای این کارزار امکان پذیر نیست ، اما این "تمام ویژگی های برجسته تجارت تجاری دولت-ملت" را دارد.

  < p> نامه های فیشینگ نیزه با استفاده از نام یک مدیر بازرگانی از Haier Biomedical ، یک شرکت چینی بخشی از برنامه رسمی پلت فرم بهینه سازی تجهیزات زنجیره سرد (CCEOP) سازمان ملل متحد ، مبدل می شوند.

  https://techbord.com هکرهای ناشناخته زنجیره سرد Covid-19 را هدف قرار می دهند

  ایمیل ها به ارسال شدند "مدیران فروش ، خرید ، فن آوری اطلاعات و موقعیت های مالی ، احتمالاً در تلاشهای شرکت برای پشتیبانی از زنجیره سرماخوردگی واکسن دخیل هستند." به نظر می رسد آنها برای برنامه CCEOP درخواست قیمت گذاری می کنند اما در واقع حاوی پیوستهای HTML مخربی هستند که قربانیان باید بارگیری و به صورت محلی باز کنند .

  این روش نیاز به راه اندازی یک صفحه فیشینگ آنلاین را شناسایی می کند که می تواند شناسایی شود و توسط محققان امنیتی پاک شده است. هنگامی که دریافت کنندگان مدارک خود را وارد می کنند ، مهاجمان می توانند به طور بالقوه به شبکه های داخلی شرکت ها دسترسی پیدا کنند و به آنها این امکان را می دهد که روند ، روش ها و برنامه های توزیع واکسن Covid-19 را بیاموزند.

  "در حالی که دولت ها در حال آماده سازی برای آماده سازی هستند. واکسن ها را بیرون می کشد ، سازمان های جنایی در حال برنامه ریزی برای نفوذ یا ایجاد اختلال در زنجیره های تأمین هستند. "یورگن استوک ، دبیرکل INTERPOL در دمای حدود -70 درجه سانتیگراد (-94 F) نگهداری شود. در عین حال ، واکسن AstraZeneca به 36 درجه تا 46 درجه فارنهایت نیاز دارد.

  همانطور که توسط ZDNet گزارش شده است ، اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیتی هشدار امنیتی در مورد در حالی که اینترپل نسبت به تهدید جنایت سازمان یافته برای واکسن های Covid-19 هشدار داده است ، این اقدام فیشینگ را انجام داد.

  اعتبار تصویر: ungvar

خبرهای دیگر از اینترنت