خبر

 • تک بورد - نینتندو پشتیبانی Netflix از 3DS و Wii U را از بین می برد. هنوز هیچ نشانه ای از برنامه سوئیچ وجود ندارد

  نینتندو پشتیبانی Netflix از 3DS و Wii U را از بین می برد. هنوز هیچ نشانه ای از برنامه سوئیچ وجود ندارد
  چند ثانیه قبل

  اخبار ناخوشایند برای معدود افرادی که هنوز Netflix را با 3DS یا Wii U تماشا می کنند. نینتندو اعلام کرده است که این سرویس را از 30 ژوئن در حال قطع خدمات است ، زیرا این برنامه قبلاً از فروشگاه الکترونیکی خود حذف شده است.

  با وجود حذف برنامه ، هر کسی که Netflix را بر روی یکی از دستگاه های قدیمی بارگیری کند ، همچنان می تواند تا 30 ژوئن از آن استفاده کرده و دوباره بارگیری کند. پس از آن مرحله ، دیگر کار نمی کند.

  نینتندو در وب سایت خود (از طریق Nintendo Life) نوشت: "از 31 دسامبر 2020 ، برنامه Netflix دیگر برای بارگیری کاربران جدید از Nintendo eShop در کنسول Wii U یا خانواده Nintendo 3DS در دسترس نخواهد بود." "در آن مدت ، بارگیری مجدد این برنامه ها برای کاربران موجود امکان پذیر است. خدمات برای کاربران موجود تا 30 ژوئن 2021 ادامه خواهد داشت. از همه کسانی که طی سالیان گذشته از Netflix در این سیستم عامل ها لذت می بردند متشکرم. "

  ماریو در آنجا کشف می کند هنوز هیچ برنامه Netflix برای سوییچ

  بعد از 30 ژوئن وجود ندارد ، هیچ دستگاه نینتندو از سرویس پخش جریانی پشتیبانی نمی کند. حتی محبوبیت فوق العاده محبوب نینتندو سوییچ که تحلیلگران انتظار دارند پرفروش ترین کنسول سال 2021 باشد ، فاقد Netflix است. البته گزینه های جریان دیگری نیز در کنسول ترکیبی وجود دارد ، از جمله برنامه Hulu در ایالات متحده و برنامه اشتراک ویدیو NicoNico در ژاپن.

  زمانی که Nintendo Switch در سال 2017 راه اندازی شد ، رئیس Nintendo Reggie Fils- Aime گفت Netflix "به موقع فرا خواهد رسید". Fils-Aime یک سال بعد گفت که گفتگوها بین دو شرکت "در حال انجام" است ، اما ما از آن زمان هیچ چیز نشنیده ایم. آیا نینتندو ممکن است تا ورود یک سوئیچ پرو با قابلیت 4K ، احتمالاً امسال ، مانع خود شود؟ باید منتظر بمانیم و ببینیم.

خبرهای دیگر از اینترنت