خبر

 • تک بورد - نگرانی ها در حال افزایش است زیرا معدنچیان چیا سعی می کنند درایوهای توطئه تخریب شده را بفروشند

  نگرانی ها در حال افزایش است زیرا معدنچیان چیا سعی می کنند درایوهای توطئه تخریب شده را بفروشند
  10 روز و 22 ساعت قبل

  استخراج Chia می تواند طول عمر درایوهای حالت جامد (SSD) را با نوشتن بیش از 300 گیگابایت داده موقت در هر قطعه کاهش دهد. خریدارانی که به دنبال معاملات مربوط به سخت افزارهای استفاده شده هستند باید هنگام خرید این درایوهای نقشه کشی استفاده شده Chia دقت کنند و سوالات مناسب را بپرسند. در غیر این صورت ، آنها می توانند هزینه ای برای اقلام مورد استفاده زیاد با طول عمر بسیار کاهش دهند.

  چیا ، بلاکچین "سبز " که اخیراً با هدف کاهش مصرف انرژی و افزایش شدید هزینه های ذخیره سازی معرفی شده است ، بار دیگر به دلایل نادرست در سرتیتر ذخیره سازی قرار گرفته است. پس از کاهش مداوم ارزش ، معدنچیان سکه شروع به ترک شبکه و نقد دارایی های سخت افزاری خود برای جبران هزینه ها کردند. برخی از معدنچیان درایوهای حالت جامد (SSD) Serial ATA (SATA) یا درایوهای سریع حافظه غیر فرار M.2 (NVME) را که برای ترسیم یا آماده سازی داده های اجماع فضا به عنوان جدید و/یا تبلیغ شده است ، تبلیغ می کنند. تجدید شده خریداران این درایوهای نقشه کشی چیا باید احتیاط بیشتری داشته باشند ، زیرا ممکن است بر اساس نحوه استفاده چیا از ذخیره سازی فلش SSD و NVME ها ، هزینه ای را که برای آن پرداخت می کنند دریافت نکنند.

  برخلاف روش اثبات سنتی مکانیسم اجماع کار می کند ، در عوض چیا برای تأیید و اعتبار معاملات در بلاک چین چیا ، به مکانیزم اجماع کمتر فشرده ای برای اثبات فضا متکی است. مزرعه چیا کاملاً آماده از انرژی و منابع کمتری نسبت به مزارع ارزهای استخراج کننده مانند اتریوم و بیت کوین استفاده می کند. با این حال ، راه برای رسیدن به آنجا بدون صرف برخی از منابع انرژی و سخت افزاری نیست.

  مزرعه چیا شامل دو فعالیت عمده است: کشاورزی ، که عبارت است از در اختیار قرار دادن قطعات آماده شده در حجم ذخیره سازی کندتر تأیید معاملات در شبکه چیا ؛ و ترسیم ، که از منابع محاسباتی و ذخیره سازی برای آماده سازی مجموعه داده های مورد استفاده برای اجماع فضا در شبکه Chia استفاده می کند. نقشه کشی به بیش از 300 گیگابایت فضای آزاد موقت در هر قطعه نیاز دارد. این فضای آزاد معمولاً بر روی درایوهای اختصاصی SATA یا NVME به دلیل سرعت آماده سازی طرح ، اختصاص داده می شود.

   https://techbord.com نگرانی های روزافزون با تلاش معدنچیان Chia برای فروش درایوهای نقشه کشی تخریب شده

  درایوهای SSD و NVME استقامت را در واحدی که به ترابایت نوشته شده (TBW) معروف است یا مقدار کل داده هایی که می توان روی درایو نوشت. برخی از درایوها ممکن است 150 TBW درجه پایین داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر از چندین هزار TBW تجاوز می کنند. این برای درایوهای استفاده شده از طرح چیا به چه معناست؟ اگرچه ممکن است پاک شوند و قالب بندی شوند ، اما درایو نقشه کشی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند عمر خریداران درایو را به شدت کاهش دهد. هر طرح چیا که روی درایو SSD یا NVME تهیه شده است ، طول عمر کلی را تقریباً 300 گیگابایت کاهش می دهد. همین دغدغه فوری در مورد HDD هایی که برای ذخیره سازی قطعه نهایی استفاده می شوند صدق نمی کند.

  درک اینکه چه س questionsالاتی باید پرسیده شود و چه مواردی باید توجه شود می تواند در خرید این درایوهای Chia مورد استفاده کلیدی باشد. خریداران بالقوه می توانند از فروشندگان بخواهند با استفاده از ابزارهای مختلف از CrystalDiskMark تا نرم افزارهای اختصاصی درایو مانند Samsung Magician یا Crucial Storage Executive ، شواهدی از سلامت احتمالی درایو ارائه دهند. نشانه خوب دیگر بدست آوردن هرگونه اطلاعاتی در مورد میزان ترسیم نقشه درایو و بررسی آن در برابر TBW کارخانه درایو است.

  در زمان شروع ، ارزش سکه Chia شمال 1600 دلار بود. از زمان انتشار ، عواملی مانند وضعیت بازار ارزهای رمزنگاری شده ، افزایش روزافزون فضای شبکه Chia ، کاهش احتمال موفقیت در استخراج و عدم وجود مبادلات سکه ای مناسب قیمت اخیر را به زیر مرز 220 دلار رسانده است. این کاهش ارزش ، محرک اصلی ترک و فروش برای بسیاری از معدنچیان سرگرم کننده انفرادی و کوچک بوده است.

خبرهای دیگر از اینترنت