خبر

 • تک بورد - نقض داده های پلیس D.C نشانگر نظارت بر دلقک ها در شبکه های اجتماعی است

  نقض داده های پلیس D.C نشانگر نظارت بر دلقک ها در شبکه های اجتماعی است
  21 روز و 1 ساعت قبل

  مشاهدات دلقک 2016 را به خاطر می آورید؟ همه چیز در سراسر شبکه های اجتماعی و اخبار ملی بود ، بنابراین فراموش کردن از آن دشوار بود ، اما در هر صورت: در آن سال ، گزارش های زیادی از دلقک هایی با ظاهری ترسناک که در مکان هایی که نباید باشند در کمین هستند ، به بخش های پلیس محلی سرازیر شدند. ارسال در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد بود. ترس تقریباً به همان سرعتی که ظاهر شد ناپدید شد.

  مطابق سندی که در 3 اکتبر 2016 به دست گاردین رسیده است ، اداره پلیس متروپولیتن در واشنگتن دی سی چندین حساب در شبکه های اجتماعی را زیر نظر داشت. این نظارت بر افرادی متمرکز بود که دلقک ها به عنوان عکس پروفایل خود بودند یا دارای نام های کاربری مانند "snappytheclown" یا "dmv_clownns" بودند.

  این بررسی پس از گروهی انجام شد که خود را "دلقک های قاتل" خواند تهدیدهای مبهمی را متوجه مدارس دولتی در منطقه DC کرد. در سندی تحت عنوان "تهدیدهای دلقک رسانه های اجتماعی" ذکر شده است که این گروه گفته است که قصد دارد در هالووین یا حوالی هالووین آسیب ببیند.

  مشاهده دلقک باعث تماس پلیس در گرین بی ، ویسکانسین https://t.co / REMqJi8lNv # شیکاگو pic.twitter.com/2ccCd12IIk

  - اخبار شیکاگو اکنون (chicagonewsnow) 5 آگوست 2016

  یک پست از snappytheclown_ بخوانید ، "" کاردوزو و بل ، [دو مدرسه منطقه DC] اینجا ما بیا. این حمله دوشنبه ساعت 3.30 بعد از ظهر انجام خواهد شد ، پس از اثبات من در نابودی بشریت به من خواهی پیوست. "تصویری از دو نفر با لباسهای دلهره آور دلقک همراه پست بود.

  در سند ذکر شده است ، و در یک زمان ، دفتر امنیت میهن درگیر شد. هیچ یک از تهدیدها هرگز عملی نشده است و سرانجام دیده های دلقک قاتل مانند یک مد بد از بین رفته است. مطمئن باشید ، آنها تنها اداره پلیس در کشور نبودند که وقت و منابع خود را صرف این دوره مضحک در تاریخ اینترنت می کردند.

خبرهای دیگر از اینترنت