خبر

 • تک بورد - نتفلیکس وب‌سایتی را راه‌اندازی می‌کند که ده عنوان پربازدید هفتگی خود را نشان می‌دهد

  نتفلیکس وب‌سایتی را راه‌اندازی می‌کند که ده عنوان پربازدید هفتگی خود را نشان می‌دهد
  21 روز و 11 ساعت قبل

  این روزها نتفلیکس در مورد اینکه چه تعداد از افراد محتوای آن را مشاهده می کنند بسیار بازتر است، اما روش قبلی که عناوین را بر اساس تماشای دو دقیقه اول در 28 روز اولیه خود در این سرویس رتبه بندی می کرد همیشه بحث برانگیز بود. این معیار اکنون به تعداد کل ساعت های تماشا در هفته تغییر کرده است و این شرکت وب سایتی راه اندازی کرده است که محبوب ترین نمایش ها و فیلم های خود را فهرست می کند.

  10 برتر نتفلیکس همانطور که از نام آن پیداست، یک وب سایت مستقل از این شرکت است که محتوای خود را بر اساس تعداد ساعات بازدید هفته قبل فهرست می کند. همچنین مشخص می‌کند که یک فیلم/نمایش چند هفته در 10 فیلم برتر بوده است. بازدیدکنندگان می‌توانند چهار جدول مجزا برای فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی انگلیسی و غیرانگلیسی را بررسی کنند.

  لیست‌ها تعداد کل بازدیدها را دنبال می‌کنند. ساعت از دوشنبه قبل تا یکشنبه قبل از انتشار در روز سه شنبه. پربیننده ترین فیلم هفته گذشته Red Notice بود. به نظر می رسد نقدهای نه چندان درخشان برای کمدی اکشن رایان رینولدز، راک و گال گدوت مانع از آن نشد که بین 8 نوامبر تا 14 نوامبر بیش از 148 میلیون ساعت تماشا داشته باشد. یارا محبوب ترین غیرمحبوب ترین فیلم بود. -عنوان انگلیسی با تقریباً 18 میلیون بازدید.

  https://techbord.com نتفلیکس وب سایت خود را راه اندازی کرد و ده هفته برتر خود را معرفی کرد. پربازدیدترین عناوین

  در رده تلویزیونی، فصل سوم Narcos با بیش از 50 میلیون ساعت تماشا در جایگاه اول قرار گرفت. از آنجایی که اصلاً تعجب آور نیست، بازی Squid Game با 42.8 میلیون ساعت و 9 هفته در بین ده‌ها، محبوب‌ترین سریال غیرانگلیسی بود. نتفلیکس خاطرنشان می‌کند که فصل‌های مختلف یک نمایش به عنوان عناوین مختلف طبقه‌بندی می‌شوند، و تماشای مکرر قسمت‌های آن فصل را در مجموع کلی حساب می‌کند.

  می‌توان 10 جدول برتر را از قبل مشاهده کرد. مانند 28 ژوئن، زمانی که Fatherhood برترین فیلم و فصل 1 Sex/Life برترین برنامه بود.

  نتفلیکس می‌گوید که فهرست محبوب‌ترین فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خود را که بر اساس کل ساعات مشاهده شده در 28 روز اول یک عنوان در سرویس.

  https://techbord.com Netflix وب‌سایتی را راه‌اندازی می‌کند که ده عنوان پربازدید هفتگی خود را نشان می‌دهد

  پابلو پرز د روسو، معاون استراتژی محتوای نتفلیکس، نوشت که "اقدامات سنتی مانند باکس آفیس یا سهم مخاطب (که برای کمک به تبلیغ‌کنندگان در درک موفقیت در تلویزیون خطی طراحی شده است) به اکثر پخش‌کننده‌ها، از جمله Netflix، مرتبط نیستند. محبوبیت، و همچنین رضایت کلی اعضا، که برای حفظ در خدمات اشتراک مهم است، "پرز دی روسو افزود. "مردم می‌خواهند بفهمند موفقیت در دنیای پخش جریانی به چه معناست، و این لیست‌ها واضح‌ترین پاسخ را برای این سوال در صنعت ما ارائه می‌دهند."

خبرهای دیگر از اینترنت