خبر

 • تک بورد - نتفلیکس در حال ساخت یک سریال سرقت به نام Jigsaw است که می توانید به هر ترتیب تماشا کنید

  نتفلیکس در حال ساخت یک سریال سرقت به نام Jigsaw است که می توانید به هر ترتیب تماشا کنید
  2 روز و 4 ساعت قبل

  وقتی در مورد ایجاد و توزیع محتوا صحبت می شود ، Netflix غریبه نیست. این شرکت با انتخاب فرمت ماجراجویی خود در Black Mirror: Bandersnatch بازی کرد و تماشای پرشور را با برنامه انتشار یکباره آن رواج داد.

  منابع آشنا به این موضوع به هالیوود ریپورتر می گویند که نتفلیکس یک سریال هیجانی جدید به نام Jigsaw سفارش داده است که برنامه ریزی ، اجرا و پیامدهای یک سرقت بزرگ را دنبال می کند. این مجموعه هشت قسمتی به ترتیب زمانی 24 سال طول خواهد کشید ، اما نکته جالب این است که بینندگان چگونه می توانند هر قسمت را مصرف کنند.

  منابع می گویند به جای تماشای خطی ، بینندگان آزاد هستند هفت قسمت اول را به هر ترتیب که می خواهند تماشا کنند. به ما گفته می شود که قسمت هشتم ، پایان ، همه چیز را به هم وصل می کند. منظم ، درست است؟

  ظاهراً مفهوم کاملاً اصلی نیست ، زیرا پارامونت سال گذشته کاری مشابه درام جنایی واقعی بازجویی انجام داد. با این حال ، آن سریال فقط پس از یک فصل لغو شد. به نام Jigsaw که می توانید به هر ترتیب تماشا کنید ">

  Jigsaw (هیچ نسبتی با حق رای دادن Saw ندارد) بازیگران Giancarlo Esposito (Breaking Bad) ، Paz Vega (Rambo: Last Blood) و Rufus Sewell (The Illusionist ، The Man in the High Castle) ، و گفته می شود که بر اساس یک داستان واقعی شامل 70 میلیارد دلار اوراق قرضه حامل که در طوفان سندی در خطر بودند ،

  تنها نگرانی ای که می توانم پیش بینی کنم با چنین پروژه ای امکان قطع ارتباط وجود دارد. احتمالاً ، داستانهای بیان شده در هفت قسمت اول با یکدیگر تداخل ندارند یا به یکدیگر وابسته نیستند. اگر خاطره بدی مثل من دارید و سریال را به موقع تماشا نمی کنید ، ممکن است برخی از اتفاقات قسمت های دیگر را فراموش کرده باشید.

  با این حال ، من علاقه مند هستم ، و منتظر بررسی آن باشید هرچند هنوز در مورد تاریخ انتشار آن خبری نیست.

خبرهای دیگر از اینترنت