خبر

 • تک بورد - نام دامنه رسمی گوگل در آرژانتین با قیمت 3 دلار خریداری شد

  نام دامنه رسمی گوگل در آرژانتین با قیمت 3 دلار خریداری شد
  26 روز و 11 ساعت قبل

  WTF ؟! تصور کنید اگر به نوعی قادر به خرید نام دامنه Google هستید - و فقط با پرداخت 3 دلار. این سناریوی بعید به نظر می رسد واقعاً در آرژانتین اتفاق افتاده باشد ، جایی که یک طراح وب سایت Google.com.ar را در حالی خریداری کرد که سایت به مدت دو ساعت از کار افتاده بود.

  بی بی سی گزارش داده است که نیکولاس کورونا 30 ساله نام دامنه Google Argentina را با استفاده از یک روند قانونی و استاندارد خریداری کرده است ، هرچند که هرگز انتظار نداشت که آن کار کند.

  چهارشنبه شب ، کورونا هنگامی که وی شروع به دریافت پیام در WhatsApp می کند که Google کار می کند ، در خانه طراحی وب سایت مشتری می کند. وی گفت: "من www.google.com.ar را وارد مرورگر خود کردم و کار نکرد". "فکر می کردم اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است. "

  Kurona به مرکز اطلاعات شبکه آرژانتین (NIC) ، که دامنه های کد کشور .ar را اداره می کند ، رفت. وی به دنبال گوگل رفت و از یافتن دامنه Google برای فروش شوکه شد.

  https://techbord.com Google نام دامنه رسمی آرژانتین به قیمت 3 دلار خریداری شد

  دامنه Google Argentina " در فروش با قیمت تمام شده

  با اعتقاد به اینکه تلاش وی بی نتیجه خواهد ماند ، کورونا رفت از طریق فرآیند خرید دامنه. وی سپس "فقط با 270 پزو ، یعنی تقریباً 2.90 دلار ، ایمیلی با فاکتور خرید دریافت کرد".

  مطمئن نیست که آیا او واقعاً نام دامنه Google را خریداری کرده است ، یا نه. .ar وی گفت: "اطلاعات شخصی من ظاهر شد." "من در حال تماشای صفحه یخ زده بودم. نمی توانستم اتفاقی را که اخیراً افتاده بود باور کنم."

  کورونا تأکید کرد که هرگز قصد انجام کار شرورانه را ندارد. وی گفت: "من می خواهم روشن كنم كه من هرگز قصد بدی نداشته ام ، فقط سعی كردم آن را بخرم و NIC به من اجازه داد." "وقتی روند خرید به پایان رسید و داده های من ظاهر شد ، من می دانستم که قرار است اتفاقی بیفتد ... من واقعاً مضطرب بودم. "

  Quiero aclarar que entre a https://t.co / XtzUy8WL36 vi el nombre de https://t.co/cK20BdyuxB غیر قابل توجیه و در مورد قانونی بودن مکاتبات مکاتبه ای!

  - Nicolas David Kuroña (Argentop) 22 آوریل 2021

  NIC بزودی نام Google را پس گرفت پس از آنکه Kurona آن را خریداری کرد ، اما دقیقاً نحوه وقوع این همه مشخص نیست. محتمل ترین توضیح این است که این شرکت فقط تمدید نام دامنه خود را فراموش کرده است ، اگرچه گوگل می گوید که مجوز تا ژوئیه 202 منقضی نشده است.

  Google در حال تحقیق درباره آنچه اتفاق افتاده است. و در حالی که Kurona با توجه به 80،000 پسند توجه رسانه ای و توئیتی زیادی را به خود جلب کرده است ، هزینه 3 دلاری وی هنوز پس داده نشده است.

  تصویر ارشد: fizkes

خبرهای دیگر از اینترنت