خبر

 • تک بورد - نامه سرگشاده مدیران Reddit از دولت می خواهد تا علیه اطلاعات غلط Covid-19 اقدامی انجام دهد

  نامه سرگشاده مدیران Reddit از دولت می خواهد تا علیه اطلاعات غلط Covid-19 اقدامی انجام دهد
  12 ساعت و 19 دقیقه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تعدیل کنندگان تعدادی از پرطرفدارترین زیرمجموعه ها با ارسال نامه ای سرگشاده به دولت ، خواستار ممنوعیت هرگونه فرعی که با هدف گسترش اطلاعات غلط پزشکی و تضعیف تلاش ها برای مبارزه با همه گیری کووید -19 ایجاد شده است ، شدند.

  در نامه سرگشاده ، ناظران نگرانی های خود را در مورد پیامدهای انتشار اطلاعات غلط ابراز کردند. تا کنون ، اطلاعات غلط در مورد Covid-19 "اجازه داده شده است که به راحتی از طریق بی عملی و بدخواهی " در سراسر Reddit گسترش یابد.

  دولت قول داد که در برابر این مشکل موضع گیری کند ، اما تا به امروز فقط یک subreddit مشکل ساز قرنطینه شد ، که گفته می شود "به سختی [تردد] را کاهش داده و اطلاعات کمی را متوقف می کند. " موارد زیر عبارتند از: آنها را باور کنید و مطمئن باشید که آنها درست می بینند زیرا دیگران را در یک قایق می بینند ، و نوعی تأثیر ذهن را در این جوامع ایجاد می کنند.

   https://techbord.com ناظران Reddit \ 'نامه سرگشاده از دولت می خواهد در برابر اطلاعات غلط Covid-19 اقدامی انجام دهد

  در صورت عدم وجود در صورت برخورد با اطلاعات نادرست می توان جان انسان ها را از دست داد. به عنوان مثال ، توصیه های پزشکی ناامن مانند ترویج بلعیدن یا تزریق کرمهای گاوی در این قسمتهای فرعی گسترش یافته است. یکی از عوارض جانبی مصرف این داروها مرگ ناگهانی است. اگرچه ممکن است برای برخی مضحک به نظر برسد ، اما افزایش این روش برای درمان علائم Covid-19 ، FDA را مجبور کرد تا در مورد آن هشدار دهد.

  برای جلوگیری از آسیب بیشتر ، از Reddit خواسته می شود "مالکیت وب سایت آنها "با حذف اطلاعات غلط پزشکی از بستر. Reddit هنوز به این نامه پاسخ نداده است.

  فهرست فرعی های پشتیبانی کننده از توقف انتشار اطلاعات غلط Covid-19 بسیار زیاد است ، از فرعی های کوچک با کمتر از 500 هزار مشترک تا کسانی که بیش از حد دارند 10 میلیون. از بین همه موارد ارائه شده در این لیست ، محبوب ترین (20 میلیون مشترک) عبارتند از r/aww ، r/dataisbeautiful ، r/EarthPorn ، r/pics ، و r/showerthoughts.

  اعتبار تصویر : برت جردن

خبرهای دیگر از اینترنت