خبر

 • تک بورد - ناظر TikTok پس از قرار گرفتن در معرض ویدیوهای گرافیکی که باعث PTSD شده است از شرکت شکایت کرد

  ناظر TikTok پس از قرار گرفتن در معرض ویدیوهای گرافیکی که باعث PTSD شده است از شرکت شکایت کرد


  30 روز و 15 ساعت قبل

  یک ناظر TikTok از پلتفرم و شرکت مادر ByteDance به دلیل عدم پشتیبانی از کارگرانی که در معرض محتوای گرافیکی از جمله پورنوگرافی کودکان، سر بریدن و تیراندازی در مدرسه هستند شکایت کرده است.

  بلومبرگ گزارش می‌دهد که در شکایت کلاسی پیشنهادی‌اش، کندی فریزر، ناظر محتوا می‌گوید که باید ویدیوهایی را که شامل آدم‌خواری، سرهای له شده، خودکشی و سقوط مرگبار از ساختمان است، نمایش می‌دهد.

  در این شکایت آمده است که اگرچه TikTok یکی از چندین شرکت رسانه‌های اجتماعی بود که دستورالعمل‌هایی مانند حمایت روانی و محدود کردن شیفت‌ها به چهار ساعت را ارائه کرد که برای کمک به ناظران برای مقابله با قرار گرفتن در معرض پورنوگرافی کودکان طراحی شده بود، اما این شرکت نتوانست آنها را اجرا کند.

  در این کت و شلوار همچنین آمده است که گردانندگان TikTok در شیفت های 12 ساعته تنها با یک ساعت استراحت ناهار و دو وقفه 15 دقیقه ای کار می کنند و باید هر روز صدها ویدیو تماشا کنند. وکلای Frazier گفتند که کارمندان مجاز نیستند بیش از 25 ثانیه در هر ویدیو داشته باشند و اغلب سه تا ده ویدیو را به طور همزمان مشاهده می کنند.

  فریزیر ساکن لاس وگاس می‌گوید که اکنون مبتلا شده است اختلال استرس پس از سانحه به دلیل ویدیوهای گرافیکی. طبق این شکایت، او همچنین مشکل خواب دارد و هنگام خواب از کابوس های وحشتناک رنج می برد.

  فریزر به دنبال غرامت برای آسیب های روانی و حکم دادگاه است که شرکت را ملزم می کند تا یک صندوق پزشکی برای ناظران ایجاد کند.

  شکایت ناظران از شرکت‌ها به اتهام ایجاد PTSD در آنها چیز جدیدی نیست. یک ناظر محتوا برای پیمانکار فیس‌بوک Pro Unlimited در سال 2018 پس از «قرار گرفتن مداوم و بدون کاهش در معرض تصاویر بسیار سمی و بسیار آزاردهنده در محل کار» که منجر به این اختلال شد، از شبکه اجتماعی شکایت کرد. همچنین موردی از یک مد یوتیوب وجود داشت که در سال 2020 پس از بروز علائم PTSD و افسردگی از شرکت متعلق به Google شکایت کرد که در نتیجه بررسی هزاران ویدیوی آزاردهنده بود.


  تگ ها:

  ناظر , tiktok , قرار , گرفتن , معرض , ویدیو , گرافیکی , باعث , ptsd , شرکت , شکایت


  v 15
خبرهای دیگر از اینترنت