خبر

 • تک بورد - میلیون ها نفر از دنبال کنندگانPOTUS ترامپ وقتی بایدن حساب خود را قبول می کند ، به او منتقل نمی شوند

  میلیون ها نفر از دنبال کنندگانPOTUS ترامپ وقتی بایدن حساب خود را قبول می کند ، به او منتقل نمی شوند
  چند ثانیه قبل

  در سال 2017 ، حسابPOTUS بهمراه میلیونها نفر از پیروان خود از باراک اوباما به دونالد ترامپ منتقل شد ، اما جو بایدن همان درمان را نخواهد داشت. توییتر تأیید کرده است که رئیس جمهور جدید 33.2 میلیون نفری را که تحت حساب کاربری خود کنترل می کنند ، به ارث نمی برد.

  توییتر می گوید که "پیروان حساب های کاخ سفید را مطلع می کند" تا زمینه ای را فراهم کند که بایگانی بایگانی شود و به آنها اجازه می دهد حسابهای جدید دولت بایدن را دنبال کنند. "علاوه برPOTUS ، این موارد شامل WhiteHouse که 26 میلیون دنبال کننده دارد ،VP (10.3 میلیون نفر) ،FLOTUS (16.4 میلیون نفر) ،PressSec (6.3 میلیون نفر) ،Cabinet (183.9K) وLaCasaBlanca (169.8K).

  < p> رسانه های اجتماعی ، به ویژه توییتر ، به یک بستر مهم برای اعلامیه های ریاست جمهوری تبدیل شده است ، و تهدید به از دست دادن میلیون ها پیرو از نظر تیم بایدن به خوبی برطرف نشده است. راب فلاهرتی ، مدیر دیجیتال مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، در توئیتر خود نوشت: "از هم اکنون دولت بایدن باید از صفر شروع شود."

  در سال 2016 ، مدیر ترامپ تمام رئیس جمهور اوباما را جذب کرد پیروان توییتر درPOTUS و @ WhiteHouse - در تیم 44 خواستار هستند. در سال 2020 ، توییتر به ما اطلاع داده است که هم اکنون دولت بایدن باید از صفر شروع کند. https://t.co/wj1R02SmiK

  - راب فلاهرتی (Rob_Flaherty) 22 دسامبر 2020

  فلاهرتی به بلومبرگ گفت که تیم بایدن برنامه های توییتر را عقب انداخت اما "به آنها گفته شد صریح. "این شرکت گفت که" در حال انجام بحث و گفتگو با تیم انتقال بایدن در مورد تعدادی از جنبه های مربوط به انتقال حساب کاخ سفید بوده است. "

  پیروان حساب های فعلی کاخ سفید مطلع شوید که اینها با اضافه شدن "45" به نامهای کاربری بایگانی می شوند. همچنین به مردم امکان پیگیری حسابهای به روز شده نیز داده خواهد شد.

  21.7 میلیون دنبال کننده حساب جو بایدنJoeBiden از جو بایدن تشویق می شوند کهPOTUS جدید را با یک بار پیشگیری دنبال کنند - اعلان صفحه.

خبرهای دیگر از اینترنت