techbord.com موزیلا برای کشف الگوریتم های توصیه YouTube به کمک شما نیاز دارد

ابتدا حریم خصوصی: داده های ارسالی به شناسه کاربری ایجاد شده به صورت تصادفی اختصاص داده می شود و فقط موزیلا به آن دسترسی دارد. علاوه بر این ، داده ها در جلسات مرور خصوصی جمع آوری نمی شوند و وقتی موزیلا یافته های خود را به عموم ارائه می دهد ، این کار را به روشی انجام می دهد که خطر شناسایی کاربران را به حداقل برساند.

الگوریتم های توصیه های YouTube معمولاً کار معقولی را در هدایت بینندگان به سمت محتوایی که از نظر قانونی به آنها علاقه مند هستند انجام می دهند. گاهی اوقات ، ظاهراً همه چیز از ریل خارج می شود و قبل از اینکه بدانید ، از یک سوراخ خرگوش استفاده می کنید "بخشی از YouTube.

موزیلا به اندازه بقیه ما درباره ریشه این توصیه های غیرمعمول کنجکاو است و هدف آنها این است که بدانند دقیقاً چه چیزی از طریق یک برنامه افزودنی مرورگر جدید به نام RegretsReporter در حال وقوع است.

https://techbord.com موزیلا برای پی بردن به الگوریتم های پیشنهادی YouTube به کمک شما نیاز دارد

پس از نصب ، کاربران می توانند روی نماد اخم در نوار مرورگر خود کلیک کنند هر زمان که به توصیه مشکوکی که می خواهند برای بررسی ارسال کنند ، برخوردند. این گزارش ویدیو و توصیه هایی را که منجر به آن شده است به امید شناسایی الگویی برای درک بهتر دلیل الگوریتم برای پیشنهاد فیلم ارسال می کند.

کاربران می توانند اطلاعات اضافی را به همراه گزارش خود ارسال کنند ، از جمله اینکه چرا از تماشای این فیلم پشیمان شده اند و چقدر ویدیو بسیار چشمگیر بوده است.

اشلی بوید ، معاون پشتیبانی و نامزدی موزیلا ، به The Verge گفت که حفظ حریم خصوصی یکی از م componentلفه های اصلی پروژه خواهد بود.

سخنگوی یوتیوب به The Verge گفت که اگرچه آنها همیشه علاقه مند به تحقیق در مورد سیستم توصیه های خود هستند ، "نتیجه گیری گسترده از نمونه های حکایتی دشوار است و ما سیستم های پیشنهادی خود را به طور مداوم به روز می کنیم ، تجربه را برای کاربران بهبود بخشید. "

علاقه مندان به شرکت می توانند از وب سایت موزیلا برنامه افزودنی را به Firefox یا Chrome اضافه کنند.

اعتبار مستند: مایکل وی

موزیلا برای کشف الگوریتم های توصیه YouTube به کمک شما نیاز دارد
the-web/موزیلا-برای-کشف-الگوریتم-های-توصیه-youtube-به-کمک-شما-نیاز.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
techbord.com گیب نیول می گوید که بازی های Valve بیشتری در راه است و در مورد Cyberpunk 2077 حکم می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.