خبر

 • تک بورد - موزیلا با تغییر موتور جستجوی پیش فرض به بینگ ، میزان استفاده از فایرفاکس را ارزیابی می کند

  موزیلا با تغییر موتور جستجوی پیش فرض به بینگ ، میزان استفاده از فایرفاکس را ارزیابی می کند
  2 روز و 5 ساعت قبل

  موتور جستجو بخش اصلی هر مرورگری است. همه مرورگرها دارای موتور جستجوی پیش فرض هستند ، مانند Chrome با Google ، که هر دو متعلق به یک شرکت هستند ، یا Mozilla Firefox ، که از یک موتور خارجی استفاده می کند. در مورد Firefox ، به طور پیش فرض از Google استفاده می کند ، اما موزیلا در حال حاضر Bing را به عنوان یک جایگزین در نظر گرفته است.

  اگر از Firefox استفاده می کنید و موتور جستجوی پیش فرض شما تغییر کرده است ، ممکن است برای آخرین مطالعه Mozilla در مورد موتورهای جستجو انتخاب شده باشید. هر از گاهی ، موزیلا مطالعاتی را برای جمع آوری داده ها انجام می دهد تا بتواند تجربه کاربری خود را بهبود بخشد. آخرین موردی که ما در مورد آن یاد گرفتیم موتور جستجوی پیش فرض مرورگر را از Google به Bing تغییر می دهد.

  تا کنون ، این تغییر تا حد زیادی بدون توجه باقی مانده است ، احتمالاً به این دلیل که فقط کمتر از یک درصد از موارد را تحت تأثیر قرار داده است. کاربران دسکتاپ فایرفاکس انتظار می رود این مطالعه تا سال 2022 اجرا شود و به Mozilla "می تواند معیارهای مربوط به نحوه و نحوه تغییر استفاده از رایانه رومیزی در هنگام تغییر موتور جستجوی پیش فرض را بهتر درک کند. "

   https://techbord.com موزیلا با تغییر موتور جستجوی پیش فرض به بینگ ، استفاده از فایرفاکس را ارزیابی می کند

  اگر موتور جستجوی پیش فرض خود را بدون با اجازه شما ، می توانید با رفتن به "Settings " در نماد سه نوار موجود در گوشه سمت راست بالا ، به ترجیح قبلی خود بازگردید. سپس ، بر روی "Search " در ستون سمت چپ کلیک کنید و بخش "Default Search Engine " را جستجو کنید. هنگامی که آن را پیدا کردید ، موتور جستجوی موردنظر خود را انتخاب کنید.

  موتورهای جستجوی پیش فرض Firefox بیشتر بین Google و Yahoo متفاوت هستند. قبل از امضای قرارداد با یاهو در سال 2014 ، گوگل موتور جستجوی پیش فرض بود. قرارداد یاهو با موزیلا قرار بود تا سال 2023 دوام داشته باشد ، اما وقتی Verizon موتور جستجو را به دست آورد ، موزیلا فرصتی برای بازگشت به گوگل پیدا کرد.

  هیچگاه قرارداد موزیلا با گوگل منعقد نشده است. ، اما گزارش ها ادعا می کنند که فایرفاکس تا سال 2023 به موتور جستجو متصل است. ارزش قرارداد بین هر دو شرکت بین 400 تا 450 میلیون دلار در سال برآورد شده است.

  اعتبار تصویر ناتا فیگوئیردا

خبرهای دیگر از اینترنت