خبر

 • تک بورد - ممنوعیت جنسی آینده eBay شامل

  ممنوعیت جنسی آینده eBay شامل "بازی های ویدیویی بزرگسالان" خواهد بود
  30 روز و 7 ساعت قبل

  eBay هر آنچه را "فقط برای بزرگسالان" تلقی می کند پایین می آورد اما تعریف آن گیج کننده به نظر می رسد. یکی از مواردی که در گروه ریزه نامناسب برای سایت حراج قرار می گیرد ، بازی های ویدیویی بزرگسالان است.

  خط مشی جدید بزرگسالان eBay ، که از 15 ژوئن لازم الاجرا می شود ، اکثر موارد فقط برای بزرگسالان را ممنوع می کند. این شامل "بیشتر برهنه ها ، لباسهای مخصوص جنس ، فیلمهای صریح جنسی ، بازیهای ویدئویی و مجلات ، همچنین حنا ، برخی از اسباب بازی های جنسی و \ 'دیگر است. " "

  eBay در حال حذف \ دسته "فقط بزرگسالان" به عنوان مواردی که در حال حاضر برای فروش در این بخش وجود دارد دیگر مجاز نخواهند بود. وقتی شرکت دلیل آن را در مورد این تصمیم س askedال کرد ، این شرکت گفت: "ما می خواهیم وسایل بزرگسالان را در دسترس کسانی که مایل به خرید آنها هستند قرار دهند و می توانند این کار را به صورت قانونی انجام دهند ، در حالی که از افرادی که مایل به مشاهده یا خرید این موارد نیستند به راحتی جلوگیری می شود. دسترسی به آنها. "

  eBay برخی موارد خاص را که تحت سیاست جدید ممنوع شده است ذکر کرده است: " فیلم ها و بازی های ویدیویی بزرگسالان با رتبه بندی X ، XXX ، R18 یا برای مخاطبان فقط بزرگسالان رتبه بندی نشده است ، "و همچنین " انیمیشن صریح جنسی ، کمیک ، کتاب ، فیلم ، انیمیشن ، مانگا ، هنتای ، yaoi. "

  حتی لباس مدل شده ممنوع است که مشاهده می شود از طریق یا بسیار تنگ و دستگاه تناسلی انسان ، مقعد ، یا نوک پستان / آرئول سینه های ماده را نشان می دهد. "" احتمالاً این فقط در لیست هایی که لباس توسط شخص مدل می شود و نه خود وسایل اعمال می شود. اسباب بازی های جنسی مجاز هستند اما نمی توان آنها را در سطح بین المللی حمل کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت