خبر

 • تک بورد -

  "معرفی macOS Redmond؛" یک سیستم عامل مایکروسافت برای مکینتاش طراحی شده است
  23 روز و 2 ساعت قبل

  برای LOLz: برای کسانی که لذت می برند در مورد کلیک کردن عناوین به دلیل اینکه دو روز کامل از روز آنها طول کشید و 15 دقیقه دیگر شکایت از آن طول کشید ، به مرور برگردید. برای کسانی که فکر نمی کنند خندیدن خوبی با هزینه های یک غول فناوری داشته باشند - ادامه مطلب را بخوانید.

  اگر Mircosoft macOS را طراحی کند ، چه می شود؟ یوتیوبری که از آودان پیروی می کند ، این س askedال را مطرح کرده و با ایجاد طنزی ، برخی از ویژگی هایی را که فکر می کند داشته باشد به نمایش می گذارد (ویدیوی بالا).

  "معرفی macOS ردموندی. طراحی متناقض. "

  شما تمام نرم افزارهای مورد علاقه خود را از قبل نصب شده مانند Word ، PowerPoint ، Excel ، Notepad و ماشین حساب پیدا خواهید کرد. همچنین دو مرورگر دارید - Microsoft Edge و اینترنت اکسپلورر که به زودی بازنشسته می شود. برنامه تنظیمات جدیدی بعد از تنظیمات ویندوز 10 طراحی شده است اما نگران نباشید ، برنامه MacOS System Preferences هنوز در آن وجود دارد و دوباره مانند سایر تنظیمات ویندوز 7 دوباره طراحی شده است.

  https://techbord.com \ 'معرفی macOS Redmond؛ \' یک سیستم عامل طراحی شده برای مایکروسافت توسط مایکروسافت

  بروزرسانی nags هنوز وجود دارد ، بنابراین شما هرگز نگران یادآوری به روزرسانی نسخه ای که مایکروسافت می خواهد از آن استفاده کنید نباشید. اوه ، و صفحه آبی مرگ را فراموش نکنید. این هنوز مرتباً در آنجا وجود دارد و با ظاهری کاملاً جدید macOS ، از جمله نماد معروف Finder ، که لبخند خود را معکوس کرده ، دوباره طراحی شده است.

  همه این زبان ها کاملاً محکم است - مفهومی درون گونه برای یادآوری ما در مورد جدی نگرفتن مسائل.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب از سراسر وب را به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از اینترنت