خبر

 • تک بورد - مشترکین نتفلیکس در طی همه گیر شدن به نمایش های غیر انگلیسی زبان بیشتری روی آوردند

  مشترکین نتفلیکس در طی همه گیر شدن به نمایش های غیر انگلیسی زبان بیشتری روی آوردند
  13 روز و 16 ساعت قبل

  آیا عادات مشاهده Netflix شما امسال به دلیل همه گیری تغییر کرده است؟ مشترکین آمریکایی علاوه بر صرف ساعات بیشتر در این سرویس ، با افزایش محبوبیت ویژه نمایش ها و فیلم های کره ای ، محتوای غیر انگلیسی زبان را به صورت فزاینده پخش می کنند.

  در سخنرانی در یک سخنرانی اصلی در جشنواره جهانی رسانه بانف (از طریق هالیوود ریپورتر) ، مدیر عامل شرکت نتفلیکس و مدیر ارشد محتوای تد ساراندوس نشان داد که میزان تماشای محتوای غیر انگلیسی Netflix به 50 رسیده است. از ابتدای سال 2021 ، درصد و به دنبال برنده شدن در اسکار Parasite ، علاقه به محتوای کره ای 100٪ افزایش یافت.

  "مردم در طول همه گیری همه وقت بیشتری روی دست خود داشتند و کنجکاو بودند که چیزها را ببینند ساراندوس گفت که آنها توانایی سفر ندارند ، بنابراین آنها بیشتر علاقه مند به دیدن [مطالب] از سراسر جهان هستند.

  Netflix با نمایش ها و فیلم های عالی کره ای ، از جمله "بازی Thrones با The Walking Dead ”Kingdom ، فوق برنامه ، خانه شیرین درخشان (بالا) و # زنده دیدار می کند. همچنین محتوای خارق العاده زیادی از کشورهای دیگر وجود دارد: دارک (آلمان) ، الیت (اسپانیا) ، لوپین (فرانسه) ، فقط چند مورد را نام ببرید.

  ساراندوس معتقد است که با ادامه برنامه های واکسن ، در حال گسترش است و زمینه های بیشتری برای جامعه باز می شود ، روند مصرف فیلم و تلویزیون به سطح "عادی" قبل از همه گیری بازمی گردد ، گرچه همه به طور ناگهانی پخش نسخه های جدید را متوقف نمی کنند و به سینماها برمی گردند.

  "من فکر می کنید مردم از بازگشت به سالن های سینما بسیار هیجان زده خواهند شد. من خوشحالم که می بینم این مسئله نیز بازگشت ، "ساراندوس گفت. "بعضی اوقات [مصرف کنندگان] به تئاتر می روند و گاهی اوقات در خانه هایشان مراسمات برتر را تماشا می کنند."

  نتفلیکس در ژانویه از 200 میلیون مشترک پولی عبور کرد ، اگرچه در آوریل شاهد کاهش 13 درصدی سهام خود بود در پی افزایش همه گیری.

خبرهای دیگر از اینترنت