خبر

 • تک بورد - مشترکان Amazon Music Unlimited هم اکنون می توانند بدون هزینه اضافی به کتابخانه HD دسترسی پیدا کنند

  مشترکان Amazon Music Unlimited هم اکنون می توانند بدون هزینه اضافی به کتابخانه HD دسترسی پیدا کنند
  29 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ از آنجا که شرکت های بیشتری شروع به پشتیبانی از پخش موسیقی بی کیفیت با کیفیت CD می کنند ، آمازون تصمیم گرفته است که هزینه اضافی Amazon Music HD tier را حذف کند. از این پس ، مشترکان Amazon Music Unlimited می توانند بدون هزینه اضافی به کتابخانه صوتی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند و آن را تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین سرویس پخش موسیقی HD در بازار تبدیل کنند.

  از زمان معرفی آن در سپتامبر 2019 ، مشترکان آمازون موزیک این امکان را داشتند که 5 دلار اضافی در ازای اشتراک Music Unlimited خود برای صدای با کیفیت بالا بپردازند. اکنون این گزینه در Amazon Music Unlimited در اشتراک ماهانه 9.99 دلار یا در صورت مشترک شدن در Prime 7/7 دلار در نظر گرفته شده است و این ارزان ترین سرویس پخش جریانی است که با کیفیت بالا موسیقی را به کاربران ارائه می دهد.

  اطلاعیه آمازون به زودی پس از به اشتراک گذاشتن اپل مبنی بر اینکه سرویس پخش جریانی آن از ماه آینده صوتی بدون ضرر را پشتیبانی می کند ، ارائه می شود. Spotify همچنین انتظار دارد سطح خدمات Hi-Fi را در اواخر امسال منتشر کند.

  اگر برنامه شخصی یا خانوادگی Amazon Music Unlimited دارید ، اکنون به آهنگ های با کیفیت CD + 75M (حداکثر 850 کیلوبیت بر ثانیه) دسترسی دارید. ) و + 7 میلیون آهنگ در Hi-Res (حداکثر 3730 کیلوبیت بر ثانیه). برنامه های Amazon Music Unlimited Student به Amazon Music HD دسترسی ندارند.

  https://techbord.com Amazon مشترکان Music Unlimited اکنون می توانند بدون هیچ هزینه اضافی به کتابخانه HD دسترسی داشته باشند

  " هنگامی که ما برای اولین بار Amazon Music HD را راه اندازی کردیم ، هدف ما این بود که صنعت را هدایت کنیم تا طرفداران موسیقی در سراسر جهان بتوانند جریان خود را پخش کنند. ضبط با بهترین کیفیت ، روشی که هنرمندان برای شنیدن موسیقی خود در نظر داشتند ، "گفت معاون استیو بوم از آمازون موسیقی. "ما اکنون هیجان زده ایم که Amazon Music HD را بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس همه قرار می دهیم. همه طرفداران موسیقی باید به این کیفیت موسیقی دسترسی داشته باشند و اکنون این امکان را دارند! "

  Amazon Music HD در سپتامبر 2019 با قیمت 14.99 دلار ، سایر سیستم عامل های جریان قیمت خدمات خود را برای مطابقت با آمازون کاهش دادند. در آن زمان ، یک سرویس پخش جریانی موسیقی Hi-Fi مانند Tidal و Deezer به طور متوسط ​​19.99 دلار بود.

  آمازون همچنین یک تبلیغ تبلیغاتی با مدت زمان محدود ارائه می دهد که مشترکان جدید Amazon Music HD می توانند این سرویس را به مدت سه ماه به صورت رایگان امتحان کنند.

  اعتبار مستند: ایلیاس چبی

خبرهای دیگر از اینترنت