techbord.com مسترکارت و ویزا به دنبال تماسهای نیویورک تایمز با Pornhub قطع رابطه کردند

مسترکارت و ویزا اعلام کردند که پس از نمایش نیویورک تایمز که فیلم های تجاوز جنسی و کودک آزاری را پر می کند ، کارت های آنها دیگر نمی تواند در Pornhub استفاده شود.

گزارش NYT نیکلاس کریستوف ادعا می کند که Pornhub از فیلم های تجاوز و سو abuse استفاده جنسی از دختران کم سن و سال درآمد کسب می کند. همچنین سایر مطالب غیرقانونی را در پلتفرم ، از جمله فیلم های spycam و انتقام گیری از پورنو ، مستند می کند. کریستوف نوشت که "نمی دید چرا موتورهای جستجو ، بانک ها یا شرکت های کارت اعتباری" باید "Pornhub" را تقویت کنند.

علی رغم اینکه شرکت مادر MindGeek این ادعاها را "غیرمسئولانه و آشکار" خواند صحت ندارد ، "Pornhub به این مقاله پاسخ داد و بارگذاری از کاربران تأیید نشده را ممنوع کرد و اکثر بارگیری ها را ممنوع کرد.

همچنین افشا شد که ویزا و مسترکارد ادعاهای کودک آزاری را با بانک MindGeek بررسی کردند. دیروز ، مسترکارت گفت که تحقیقات آن "نقض استانداردهای ما در مورد منع محتوای غیرقانونی در سایت [Pornhub] آنها را تأیید کرده است." "اکنون" به موسسات مالی که سایت را به شبکه ما متصل می کنند دستورالعمل خاتمه پذیرش را صادر کرده است " کارتهای آن.

. @ Mastercard به من توصیه کرده است که وجود مواد غیرقانونی در Pornhub را تأیید کرده است ، بنابراین بلافاصله استفاده از Mastercard در Pornhub را خاتمه می دهد. همچنین در وب سایت های دیگر به این موضوع می پردازد. این اتفاق نمی افتد بدون اینکه بازماندگان با شجاعت صحبت کنند.

- Nicholas Kristof (NickKristof) 10 دسامبر 2020

ویزا ، در حال تعلیق امتیازهای پذیرش Pornhub تا زمان تکمیل تحقیقات خود است. با توجه به تصمیم Mastercard ، بعید به نظر می رسد که Visa کارتهای خود را برای استفاده در سایت بازگرداند.

در پاسخ به تصمیم Mastercard ، Pornhub نوشت: "این اقدامات بسیار ناامید کننده هستند ، زیرا فقط دو روز پس از آن رخ داد که Pornhub گسترده ترین پادمان ها را در تاریخ سیستم عامل ایجاد شده توسط کاربر ایجاد کرد.

"کاربران تایید نشده اکنون از بارگذاری محتوا منع شده اند - سیاستی که هیچ پلتفرم دیگری از جمله Facebook اعمال نکرده است. ، که 84 میلیون مورد از موارد سو abuse استفاده جنسی کودکان در سه سال گذشته را گزارش کرده است. در مقایسه ، بنیاد دیده بان اینترنت طی 11 سال گذشته 118 مورد از حوادث Pornhub را گزارش کرد. ""

این شرکت افزود که این خبر "برای صدها هزار مدل که به سیستم عامل ما اعتماد می کنند ، بسیار خرد کننده است. معیشت آنها. "

Pornhub در " سال بررسی "برای سال 2019 ، فاش کرد که 42 میلیارد بازدید از سایت و 6.83 میلیون بارگذاری ویدیو در سال گذشته انجام شده است. 1.36 میلیون ساعت جدید تماشای این محتوا 169 سال طول می کشد.

اعتبار تصویر: charnsitr

مسترکارت و ویزا به دنبال تماسهای نیویورک تایمز با Pornhub قطع رابطه کردند
the-web/مسترکارت-و-ویزا-به-دنبال-تماسهای-نیویورک-تایمز-با-pornhub.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.