techbord.com مرورگر Google Chrome در حال راه اندازی HTTP / 3 از طریق IETF QUIC است

رو به جلو: HTTP / 3 over QUIC جایگزین تنها موردی است که در سی سال گذشته در وب تغییر نکرده است. TCP (پروتکل کنترل انتقال). QUIC به جای TCP از UDP (پروتکل دیتاگرام کاربر) استفاده می کند و بنابراین ساده تر و سریعتر است.

QUIC توسط جیم روسکیند در سال 2012 اختراع شد. از زمان اعلام آن در سال 2013 در Google در حال توسعه فعال است و طی چند سال گذشته Google آن را در Chrome و سایر سرویس ها پیاده سازی کرده است. بیش از نیمی از درخواست مرورگرهای Chrome به سرورهای Google توسط QUIC رسیدگی می شود ، و بخش معقولی از درخواستهای Microsoft Edge و Firefox نیز انجام می شوند.

واقعیت جالب: IETF Google را قبول نمی کند نام اختصاری QUIC ، که پروتکل اینترنت سریع UDP است.

در سال 2015 ، IETF (گروه ویژه مهندسی اینترنت ، یک سازمان استاندارد) به QUIC علاقه مند شد. آنها استاندارد را به موازات گوگل در سال 2016 شروع کردند. نسخه آنها ، IETF QUIC ، کمی برتر از Google است.

در سال 2018 ، گروه های HTTP و QUIC IETF تصمیم گرفتند که HTTP / 3 قرار باشد به عنوان نگاشت HTTP بر روی QUIC تعریف شده است ، بنابراین از QUIC بعنوان یک استاندارد جهانی آینده استفاده می شود.

این هفته ، Google اعلام کرد که Chrome پشتیبانی IETF QUIC را اضافه کرده است (به طور خاص نسخه پیش نویس h3-29) و از HTTP / 3 استفاده خواهد کرد به طور پیش فرض در وب سایت های پشتیبانی شده. در حال حاضر ، فقط حدود 7.5٪ از وب سایت ها از HTTP / 3 (و از طریق QUIC) استفاده می کنند که شامل تمام سرویس های Google و هر وب سایتی است که از Cloudflare استفاده می کند و باید تنظیمات را روشن کند.

از نظر فنی ، اپل ضرب و شتم می کند گوگل به پانچ. ماه گذشته Safari 14 با HTTP / 3 از طریق IETF QUIC روشن وارد شد. اما به اعتبار گوگل ، آنها ادعا می کنند که یک چهارم کاربران Chrome در حال حاضر از IETF QUIC استفاده می کنند.

آزمایش اولیه گوگل نشان داده است که IETF QUIC تأخیر جستجو را بیش از 2٪ کاهش داده و مدت زمان تغییر دنده YouTube را کاهش داده است بیش از 9٪ در کل ، میزان عملکرد مشتری در کامپیوتر 3٪ و در تلفن همراه 7٪ افزایش یافته است. آنها فکر می کنند با اتمام اشکالات در ماه های آینده این اعداد افزایش می یابد.

مرورگر Google Chrome در حال راه اندازی HTTP / 3 از طریق IETF QUIC است
the-web/مرورگر-google-chrome-در-حال-راه-اندازی-http-3-از-طریق-ietf.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.