خبر

 • تک بورد - محدودیت های پهنای باند سرویس آب و هوای ملی می تواند نحوه استفاده ما از برنامه های آب و هوا را مختل کند

  محدودیت های پهنای باند سرویس آب و هوای ملی می تواند نحوه استفاده ما از برنامه های آب و هوا را مختل کند
  13 روز و 3 ساعت قبل

  چرا مهم است: مراکز ملی پیش بینی محیط زیست (NCEP) در حال بررسی محدودیت هایی است که دسترسی به وب سایت های آن توسط مردم را محدود کند. در نهایت ، می تواند منجر به پیش بینی دقیق تر و تأخیر در ارائه هشدارهای شدید هوا شود.

  در یادداشتی به تاریخ 18 نوامبر که تاکنون عمدتاً زیر رادار پرواز می کرد ، برایان گروس ، سرپرست NCEP ، محدودیت های جدیدی را برای حفاظت از خدمات وب خود پیشنهاد داد. به گفته گروس ، فرکانس دسترسی عموم به خدمات خود محدودیت ها و محدودیت های زیرساختی ایجاد کرده است.

  "برای افزودن جریان داده های جدید یا به روز شده ، باید تعداد اتصالات به سیستم ما ، "Gross اضافه کرد.

  به عنوان مثال ، یک کاهش احتمالی باعث کاهش تعداد اتصالات به 60 در دقیقه برای کاربران دسترسی به سایتها و خدمات خاص NCEP می شود.

  عالی است ، اما همه اینها برای شما چه معنی دارد؟

  https://techbord.com محدودیت های پهنای باند سرویس ملی آب و هوا می تواند نحوه ایجاد اختلال را ایجاد کند ما از برنامه های هواشناسی استفاده می کنیم

  بسیاری از سایت ها و برنامه های متمرکز بر آب و هوا داده ها را از NCEP می گیرند تا پیشنهادات خود را تأمین کنند. محدودیت دسترسی توسط چنین "کاربران قدرت" می تواند تأثیر مهمی بر توانایی اشخاص ثالث در ارائه پیش بینی دقیق و به موقع و هشدارهای شدید هوا داشته باشد.

  راه حل منطقی این است که NCEP به راحتی پهنای باند خود را تقویت کند / در خدمت توانایی ها اما بدون بودجه اضافی ، احتمالاً گزینه ای نیست. آیا این می تواند به این معنی باشد که اشخاص ثالث مجبورند برای پرداخت هزینه داده هایی که به آنها دسترسی دارند ، شروع به تراشکاری کنند؟ چگونه آنها می توانند این بودجه را تولید کنند؟ آیا کاربر نهایی قبض خود را تمام می کند و مجبور است هزینه دسترسی به برنامه های آب و هوا را پرداخت کند؟

  NCEP به دنبال نظرات عمومی در مورد این موضوع تا 18 دسامبر است.

  اعتبار تصویر: Andrey جانشین ، دین دربوت

خبرهای دیگر از اینترنت