خبر

 • تک بورد - مجموعه ای از NFT ها که تصویر میمون های کارتونی را نشان می دهند ، در ساتبیز 24.4 میلیون دلار فروخته می شود

  مجموعه ای از NFT ها که تصویر میمون های کارتونی را نشان می دهند ، در ساتبیز 24.4 میلیون دلار فروخته می شود
  13 روز و 2 ساعت قبل

  WTF ؟! توکن های غیرقابل انعطاف یا NFT که امروزه بیشتر شناخته شده اند ، این روزها چندان تیتر اول نمی شود ، اما این بدان معنا نیست که مردم از واگذاری مبالغ هنگفت برای آنها دست برداشته اند. مجموعه ای متشکل از 101 NFT که میمون های کارتونی تولید شده توسط کامپیوتر را نشان می دهد ، به قیمت 24.4 میلیون دلار فروخته شد.

  تصاویری که از طریق فروش آنلاین در حراج خانه ساتبی به فروش می رسند ، بخشی از باشگاه قایقرانی Bored Ape Yacht Club (BAYC) هستند ، مجموعه ای از 10،000 میمون نیمه تصادفی تولید شده توسط دلاور بر اساس آزمایشگاه های یوگا بر اساس وب سایت BAYC ، هر میمون منحصر به فرد است و به طور برنامه ریزی شده از بیش از 170 ویژگی احتمالی ، از جمله بیان ، سرپوش ، لباس و موارد دیگر ایجاد شده است.

   https://techbord.com مجموعه ای از NFT هایی که میمون های کارتونی را نشان می دهند ، 24.4 میلیون دلار در Sotheby \ 's

  بخشی از مجموعه میمون ها فروخته شده توسط ساتبی

  میمون ها به عنوان توکن ERC-721 در بلاک چین اتریوم ذخیره می شوند و بر روی IPFS میزبانی می شوند. خرید یک میمون تنها با 0.08 ETH به مالکان امکان دسترسی به باشگاه را می دهد و مزایای فقط اعضا را به همراه دارد ، که تا کنون به قطعات منحصر به فرد کالا و NFT محدود شده است و دسترسی به The Bathroom ، یک تابلوی گرافیتی آنلاین. خریداران همچنین حقوق مالکیت معنوی را برای تصاویر دریافت می کنند. این معمولاً در مورد NFT ها صدق نمی کند.

  #AuctionUpdate 101 BF Ape Yacht Club NFT فقط 24.4 میلیون دلار فروخته شد و 101 NFTs Bored Ape Kennel Club 1.8 میلیون دلار در Ape ما کسب کردند! حراج - مهمترین فروش #BAYC تا به امروز. تبریک می گویم به همه میمون های موجود

خبرهای دیگر از اینترنت