techbord.com مجری سابق پس از قرار گرفتن در معرض تصاویر گرافیکی ، یوتیوب را با PTSD شکایت کرد

TL؛ DR: یوتیوب توسط مجری سابق محتوا که پس از مرور هزاران فیلم آزار دهنده ، علائم اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) و افسردگی را داشته است ، مورد شکایت است. ادعا شده است که این شرکت متعلق به Google برای محافظت از سلامت روانی مجریان خود که هر روز بیش از چهار ساعت را صرف مرور محتوای گرافیکی می کنند ، تلاش کافی نکرده است.

طرح دعوی طبقاتی توسط همان دفتر حقوقی - جوزف ساوری - مطرح شده است که در سال 2018 از طرف ناظم فیس بوک شکایت کرد که گفت عدم حمایت از وی باعث ایجاد PTSD شده است. همانطور که CNET گزارش داد ، یوتیوب به دلیل نقض قوانین کالیفرنیا به دلیل عدم تأمین محل کار امن برای مجریان محتوای خود ، این دادخواست را برنده شد. گفته می شود که هرگز از رهنمودهای ایمنی خاص خود پیروی نکرده و پشتیبانی کافی را ارائه نداده است.

طبق این دادخواست ، شاکی برای یوتیوب از طریق یک آژانس کارمندی کار می کرد در دفاتر آستین ، تگزاس ، از ژانویه 2018 تا آگوست 2019. برخی از فیلم هایی که وی مجبور شد در طول زمان خود مرور کند شامل افرادی بود که از جمجمه باز شکسته ، تجاوز به کودک ، خودکشی ، حیوان پرستی ، تیراندازی در مدرسه با کودکان مرده ، روباه زنده پوست می شود و سر یک نفر توسط تانک زیر گرفته می شود.

"او در خواب مشکل دارد و هنگام خواب ، کابوس های وحشتناکی می بیند. او اغلب شب ها بیدار می خوابد و سعی می کند بخوابید ، ویدئوهایی را که در ذهن خود دیده دوباره پخش کنید ، "می گوید: این دادخواست. این اضافه می کند که او دیگر نمی تواند در مکان های شلوغ باشد ، دچار حملات وحشت می شود ، دوستان خود را از دست داده است ، در کنار بچه بودن مشکل دارد و از بچه دار شدن ترسیده است.

این دادخواست همچنین ادعا می کند که مجریان بالقوه نبوده اند آنها در مورد تأثیر منفی این شغل در سلامت روان آنها گفتند. و در حالی که به آنها گفته می شود هنگام نمایش محتوای گرافیکی می توانند از اتاق خارج شوند ، مردم نگران بودند که انجام این کار "ممکن است به معنای از دست دادن شغل خود باشد."

مشاوران به کارآموزان توصیه می کنند خواب کافی داشته باشند و ورزش کنند و در طول کار استراحت منظم داشته باشید ، اما "این وقفه های وعده داده شده توهم آمیز بود. " یک مربی ادعا می کند شاکی برای مقابله با علائم خود از داروهای غیرقانونی استفاده می کند ، در حالی که دیگری به یکی از همکارانش گفته است "" به خدا توکل کنید. " / p>

ناظران به دلیل کمبود نیرو به طور منظم بیش از چهار ساعت در روز در معرض محتوای گرافیکی قرار می گرفتند - و از شکایت در صورت گزارش به مدیریت هراس داشتند.

ناظران محتوا که از PTSD شکایت می کنند چیز جدیدی نیست - مایکروسافت در سال 2017 با یک پرونده قضایی مشابه روبرو شد. اوایل سال جاری مشخص شد که یک پیمانکار YouTube از کارمندان می خواهد سندی را امضا کنند که تأیید می کند ممکن است محتوای مورد بررسی آنها آزار دهنده باشد و منجر به آن شود PTSD.

"تعدیل کننده محتوا مشمولان حق انتخاب هابزی بودند - ترک کار و دسترسی به درآمد و بیمه درمانی را از دست بدهند یا برای حفظ شغل خود در سکوت رنج بکشند. "

مجری سابق پس از قرار گرفتن در معرض تصاویر گرافیکی ، یوتیوب را با PTSD شکایت کرد
the-web/مجری-سابق-پس-از-قرار-گرفتن-در-معرض-تصاویر-گرافیکی-یوتیوب.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.