خبر

 • تک بورد - مایکروسافت اج در حال دریافت هشدارهای تغییر قیمت، تغییر آسان رمز عبور و یک «حالت کارایی» است.

  مایکروسافت اج در حال دریافت هشدارهای تغییر قیمت، تغییر آسان رمز عبور و یک «حالت کارایی» است.
  20 روز و 12 ساعت قبل

  مرورگر اج مایکروسافت در حال حاضر جایگزین قانع‌کننده‌ای برای مرورگرهایی مانند گوگل کروم و فایرفاکس است، اما اکنون با چند ارتقای کلیدی که یکی از آنها می‌تواند در فصل خرید تعطیلات کمک زیادی کند، بهتر شده است. ویژگی‌های جدید شامل هشدارهای تغییر قیمت، \\"حالت کارایی\\" و ابزاری برای کمک به شما در تغییر سریع گذرواژه‌های در معرض خطر است.

  هر یک از این ویژگی‌ها به تنهایی افزوده‌های فوق‌العاده‌ای به تجربه Edge هستند، اما در کنار هم، یک بسته کاملاً گوشتی را ایجاد می‌کنند. اول، حالت بهره وری -- هیچ چیز خیلی پیچیده ای در اینجا وجود ندارد. اگر از Edge روی لپ‌تاپ‌هایی استفاده می‌کنید که انرژی کمی دارد، مرورگر به‌طور خودکار میزان RAM و CPU آن را دوباره کالیبره می‌کند تا عمر باتری شما را افزایش دهد. این ویژگی را می‌توان در منوی تنظیمات «سیستم و عملکرد» Edge، بالای گزینه «Sleeping Tabs» روشن یا خاموش کرد.

  بعدی در لیست ارتقاهای Edge مایکروسافت قرار دارد. به روز رسانی آسان است. یک نام بی ادعا برای یک ویژگی نسبتا مفید. اگر هر یک از گذرواژه‌هایی که Edge برای شما ذخیره کرده است به‌طور تصادفی به خطر بیفتد یا در اثر نقض اطلاعات شخص ثالث به بیرون درز کند (این روزها یک اتفاق عادی است)، مرورگر سعی می‌کند این گزینه را به شما بدهد که مستقیماً به "تغییر رمز عبور" بروید. " صفحه در وب سایت.

  اگر این مرحله جواب داد، Edge به شما یک پنجره بازشو نشان می دهد که با کلیک بر روی آن، هر دو قسمت رمز عبور فعلی و جدید را به صورت خودکار برای شما پر می کند. فعلاً فقط "تعداد محدود" سایت‌ها توسط به‌روزرسانی آسان پشتیبانی می‌شوند، اما مایکروسافت می‌گوید این لیست را در ماه‌های آینده گسترش خواهد داد.

  تغییر قابل‌توجه نهایی که در Edge ایجاد می‌شود، یک ردیاب قیمت پیشرفته است. . در حال حاضر، Edge می‌تواند هنگام خرید از وب‌سایت‌های سازگار، تاریخچه قیمت محصولات را به شما نشان دهد، اما به‌زودی، همچنین می‌تواند در زمان واقعی هرگونه تغییر قیمت را به شما اطلاع دهد.

  بسیاری از برنامه‌های افزودنی مرورگر در حال حاضر این قابلیت را ارائه می‌دهند، اما معمولاً، قبل از نمایش هشدارها، از شما می‌خواهند که در واقع در صفحه فروشگاه مناسب باشید. با اجرای Edge، اعلان‌های تنظیم قیمت را برای مواردی که اخیراً مشاهده کرده‌اید، بدون توجه به وب‌سایتی که در آن هستید، دریافت خواهید کرد. آنها را با کلیک کردن روی دکمه برچسب قیمت آبی رنگ در سمت راست نوار آدرس مرورگر پیدا خواهید کرد. این ویژگی هنوز در دسترس نیست، اما مایکروسافت می‌گوید که "به زودی ارائه می‌شود"

خبرهای دیگر از اینترنت