خبر

 • تک بورد - مالک RomUniverse قبلاً 2.1 میلیون دلار جریمه کرده بود ، اکنون دستور تخریب محتوای دزدان دریایی نینتندو را صادر کرده است

  مالک RomUniverse قبلاً 2.1 میلیون دلار جریمه کرده بود ، اکنون دستور تخریب محتوای دزدان دریایی نینتندو را صادر کرده است
  4 روز و 15 ساعت قبل

  برای بسیاری ، عناوین قدیمی NES ماشین های نوستالژیک زمان هستند که ما را به روزهای اولیه بازی باز می گردانند. متأسفانه سن آنها به این معنا نیست که ما حق داریم آنچه را که می خواهیم برداریم و انجام این کار می تواند عواقب قانونی پرهزینه ای را در پی داشته باشد. یک دادگاه کالیفرنیا به صاحب وب سایت معروف RomUniverse دستور داده است که هرگونه کپی از بازی های نینتندو و سایر IP هایی که به صورت غیرقانونی به دس

  متیو استورمن ، مالک و اپراتور سابق RomUniverse ، توسط نینتندو آمریکا در سال 2019 بابت بیش از 150،000 دلار برای نقض حق نسخه برداری و 2 میلیون دلار برای نقض علائم تجاری شکایت شد. در ماه مه 2021 ، یک قاضی به نفع نینتندو تصمیم گرفت و بر اساس ادعاهای نقض علامت تجاری ، 2.1 میلیون دلار به این شرکت جایزه داد.

  پس از این تصمیم ، نینتندو خواستار دستور دائمی علیه Storman و RomUniverse شد. استورمن قبلاً استدلال کرده بود که نینتندو هیچ گونه خسارت واقعی نداشته است و زمان کپی رایت بازی اصلی این شرکت را زیر سوال برده است. در مورد اقدامات استورمن با این حال ، یک قاضی بعداً مجدداً مأموریت داد و دستور صادر کرد ، زیرا مشخص کرده استورمن به وضوح تهدید به نقض را نشان می دهد. در دستورالعمل آمده است که Storman (یا هر شخصی که با Storman کار می کند) از هرگونه فعالیت مربوط به کپی ، توزیع ، فروش ، اجرا ، نمایش ، پخش ، یا استفاده از هرگونه اثر دارای حق نسخه برداری نینتندو ممنوع است.

  https://techbord.com مالک RomUniverse قبلاً 2.1 میلیون دلار جریمه کرد ، اکنون دستور تخریب محتوای دزدان دریایی نینتندو

  رام ها کپی هستند یک بازی اصلی که از کارتریج های بازی (یا سایر رسانه ها) منتقل شده و به رایانه یا سیستم دیگری منتقل می شود. پس از جابجایی ، می توان به ROM با استفاده از تکنیک ها و نرم افزارهای شبیه سازی خاص دسترسی پیدا کرد تا بازی را مانند بازی اصلی خود اجرا کند.

  بدون اجازه یا رضایت ، این سوء استفاده از مالکیت معنوی شرکت می تواند زمینه ای برای طرح دعاوی و سایر اقدامات قانونی باشد. سایت هایی مانند RomUniverse به صدها و گاهی هزاران رام توزیع شده غیرقانونی دسترسی کاربران را می داد.

  RomUniverse.com در اواخر سال 2019 پس از شکایت نینتندو آفلاین شد. اما این اولین بار نبود که نینتندو یک سایت توزیع ROM را برای خسارت دنبال می کرد. در نوامبر 2018 ، این شرکت 12 میلیون دلار در یک توافق دیگر با سایتهای ROM سابق LoveRoms.com و LoveRetro.co دریافت کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت