خبر

 • تک بورد - لایحه امداد Covid-19 شامل 7 میلیارد دلار بودجه باند پهن است

  لایحه امداد Covid-19 شامل 7 میلیارد دلار بودجه باند پهن است
  25 روز و 9 ساعت قبل

  لایحه امداد Covid-19 این آخر هفته تصویب شد و در حالی که بیشتر مردم علاقه مند به پرداخت 600 دلار به ازای هر نفر به طور مستقیم هستند ، توجه به این نکته مهم است که مقررات جالبی وجود دارد که 7 میلیارد دلار برای چیزهایی که در نظر گرفته می شود 7 میلیارد دلار هزینه می کند. در طول همه گیری به وضوح به یک ابزار تبدیل می شود: دسترسی باند پهن.

  دولت آمریكا می گوید كه بخشی از لایحه كمك Covid-19 900 میلیارد دلاری را برای دستیابی به چندین هدف استراتژیك به منظور بهبود دسترسی به باند پهن و همچنین پیشبرد طرح Clean Network كه یك برنامه 5 بخشی برای حذف كامل برنامه حضور شركت های چینی از زیرساخت های آمریكایی و اینترنت.

  آكسیوس آموخت كه نمایندگان مجلس 7 میلیارد دلار بودجه را تأیید كرده اند تا باند پهن را در دسترس همه افرادی كه نیاز به كار و تحصیل در خانه دارند ، به ویژه آمریكایی های كم درآمد كه دارایی آنها را دارند ، قرار دهند. تحت تأثیر همه گیری تا جایی که پرداخت هزینه دسترسی به اینترنت به یک چالش تبدیل شده است.

  با توجه به سقوط بیشتر ایالات متحده در جدول قیمت باند پهن امسال ، اهمیت این موضوع را نمی توان کم اهمیت دانست ، با متوسط ​​قیمت بسته ثابت 50 دلار.

  https://techbord.com صورتحساب امداد Covid-19 شامل 7 میلیارد دلار بودجه باند پهن

  رئیس مجلس ، نانسی پلوسی و سنا د رهبر مستبد چاك شومر در بیانیه مطبوعاتی خاطرنشان كرد كه برنامه جدید مزایای پهنای باند اضطراری "" به میلیون ها دانشجو ، خانواده و كارگر بیكار كمك می كند تا پهنای باند مورد نیاز خود را در طی همه گیر شدن بیماری تهیه كنند. "

  به خانواده های واجد شرایط یارانه ماهیانه 50 دلار بپردازید تا دسترسی به اینترنت تا زمان بهبود وضعیت تضمین شود. این ماده شباهت هایی با قانون HEROES دارد و شامل 1 میلیارد دلار بودجه برای اعطای كمك برای برنامه های باند پهن قبیله ای و همچنین 300 میلیون دلار برای اعطای زیرساخت های باند پهن است.

  جالب است كه 1.9 میلیارد دلار بودجه هزینه می شود. در تلاش برای "پاره کردن و جایگزینی" تلاش شرکتهای مخابراتی برای حذف کامل تجهیزات Huawei یا ZTE از شبکه های ایالات متحده. این درست پس از آن است که وزارت بازرگانی 60 شرکت چینی را به لیست Entity اضافه کرد ، از جمله Huawei و سازنده هواپیماهای بدون سرنشین DJI.

خبرهای دیگر از اینترنت