خبر

 • تک بورد - فیس بوک گزینه های Feed News بیشتری را معرفی می کند ، از جمله افرادی که می توانند در مورد پست های شما نظر دهند

  فیس بوک گزینه های Feed News بیشتری را معرفی می کند ، از جمله افرادی که می توانند در مورد پست های شما نظر دهند
  7 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فیس بوک در سرویس خود چند تغییر ایجاد کرده است ، از جمله توانایی محدود کردن افرادی که می توانند در مورد پست های شما نظر دهند. علاوه بر این ، بازگشت مطالب News Feed به ترتیب زمانی را آسان تر می کند تا اینکه به صورت پیش فرض به صورت الگوریتمی ظاهر شود.

  شبکه اجتماعی مارک زاکربرگ امروز اعلام کرد که به کاربران این اختیار داده می شود که بتوانند در مورد پست های خود نظر دهند. گزینه ها از Public ، Friends یا فقط آن دسته از نمایه ها و صفحاتی که برچسب گذاری شده اند تشکیل شده است.

  https://techbord دات کام دات کام فیس بوک گزینه های News Feed بیشتری را معرفی می کند ، از جمله افرادی که می توانند در مورد پست های شما نظر دهند

  همانطور که توسط گاردین اشاره شده است ، این تغییر پس از صدور حکمی در استرالیا مبنی بر اینکه شرکت های رسانه ای خبری مسئول افترا هستند نظرات ارسال شده توسط کاربران در صفحات عمومی فیس بوک خود. این تغییر احتمالاً مورد استقبال سازمان های رسانه ای و سایر پروفایل های مشهور فیس بوک قرار خواهد گرفت که برای تعدیل بخش نظرات خود تلاش کرده اند.

  در جای دیگر ، فیس بوک تصمیم گیری در مورد نحوه نمایش محتوا در خبرخوان ها را آسان تر می کند: از لحاظ زمانی یا الگوریتمی. قالب تقویمی تا سال 2009 استاندارد بود ، زمانی که به ترتیب مبتنی بر الگوریتم تغییر یافت.

  https://techbord.com فیس بوک گزینه های Feed News بیشتری را معرفی می کند ، از جمله افرادی که می توانند در مورد پست های شما نظر دهند

  توانایی بازگشت به" آخرین ارسال ها "در یک فهرست باقی مانده است ، اما گزینه اکنون در حال انتقال است به یک «نوار فیلترهای Feed» جدید در بالای News Feed بروید. همچنین کاربران می توانند برای اولویت بندی پست های حداکثر 30 دوست یا صفحات خاص به منو دسترسی داشته باشند. ویژگی ای که در ماه اکتبر معرفی شد.

  علاوه بر این ، فیس بوک شروع به دادن اطلاعات بیشتر از طریق پیوندهای "چرا این را می بینم" در پست های افراد و صفحاتی که کاربران دنبال نمی کنند ، می کند. این جزئیات مربوط به محتوای مربوط به شما را توضیح می دهد ، مانند تعامل با یک پست مشابه در گذشته.

  فیس بوک گفت که گزینه های جدید ابتدا با استفاده از بروزرسانی iOS برای کاربران Android در دسترس خواهد بود هفته های آینده.

  اعتبار مستند: TY Lim

خبرهای دیگر از اینترنت