خبر

 • تک بورد - فیس بوک می گوید در پنج سال گذشته 13 میلیارد دلار در زمینه ایمنی و امنیت سرمایه گذاری کرده است

  فیس بوک می گوید در پنج سال گذشته 13 میلیارد دلار در زمینه ایمنی و امنیت سرمایه گذاری کرده است
  24 روز و 21 ساعت قبل

  سالهاست که فیس بوک با انتقادات شدیدی درباره نحوه تعدیل محتوا در بسترهای اجتماعی خود روبرو است. پس از مجموعه ای از گزارشات در اوایل ماه جاری در مورد نتایج نگران کننده تحقیقات داخلی که ظاهراً فیس بوک سالها نادیده گرفته بود ، این شرکت سعی می کند با ارائه زمینه ای گمشده از تصویر خود محافظت کند.

  در اوایل ماه جاری ، یک سری گزارش های تند از وال استریت ژورنال نشان داد که فیس بوک می داند که پلتفرم های اجتماعی آن دارای سازوکارهایی هستند که می توانند باعث آسیب شوند. در حالی که اسناد داخلی فاش شده را بررسی می کرد ، نشریه دریافت که این شرکت با نخبگان فرضی رفتار ویژه ای کرده است ، آثار مضر اینستاگرام را در دختران نوجوان کم کرده و در تلاش برای جمع آوری کاربران و تقویت تعاملات مثبت بین آنها اشتباهات پرهزینه ای انجام داده است. .

  نیک کلگ - که معاون رئیس جمهور فیس بوک در امور جهانی است - در مصاحبه با Axios \ 'Mike Allen ، گفت که این گزارشها هیچ تردیدی برای شرکت باقی نمی گذارد و مجموعه ای از مسائل پیچیده و دشوار برای حل به عنوان یک توطئه.

  https://techbord.com فیس بوک می گوید وی طی پنج سال گذشته 13 میلیارد دلار در زمینه ایمنی و امنیت سرمایه گذاری کرده است

  کلگ همچنین پاسخی مستقیم به افشاگری های وال استریت ژورنال نوشت که در آن وی این سریال را پر از " سوءتفاهمات عمدی "توصیف کرد. "آنچه شرکت در پرتو تحقیقات داخلی انجام داده است که جنبه های منفی اجتماعی آن را نشان می دهد پلتفرم ها.

  امروزه فیس بوک به دنبال این است که روشن کند که همیشه می خواسته با مسئولیت پذیری نوآوری کند و طی چند سال گذشته در زمینه حل چالش های بزرگ پیشرفت کرده است. از نظر زمینه ، این شرکت ادعا می کند که از سال 2016 بیش از 13 میلیارد دلار در زمینه اقدامات ایمنی و امنیتی سرمایه گذاری کرده است. پنج سال بعد ، بیش از 40،000 کارمند فیس بوک تنها به این حوزه اختصاص داده شده اند.

  تیم های ایمنی و امنیت شامل خارج پیمانکارانی که بر تعدیل محتوا تمرکز دارند ، که 5000 مورد از آنها در دو سال گذشته اضافه شده است. آنها از سیستم های هوش مصنوعی پیشرفته ای برخوردارند که مفهوم یکسانی را در چندین زبان درک می کنند و اکنون می توانند 15 برابر محتوای مضرتر از سال 2017 را حذف کنند.

  به طور کلی ، فیس بوک در تلاش است نشان دهد که قبلا در مقابله با چالش های ایمنی و امنیتی در مراحل اولیه توسعه محصول بسیار فعالتر است. این شرکت خاطرنشان می کند که بیش از سه میلیارد حساب جعلی و 20 میلیون قطعه اطلاعات غلط Covid-19 را در نیمه اول امسال حذف کرده است ، علاوه بر اجرای ویژگی های مدیریت زمان که به شما یادآوری می کند از استفاده از برنامه های فیس بوک و اینستاگرام استراحت کنید.

خبرهای دیگر از اینترنت