خبر

 • تک بورد - فیس بوک ممنوع ، نامه توقف و قطع فعالیت را برای توسعه دهنده برنامه Unfollow Everything ارسال می کند

  فیس بوک ممنوع ، نامه توقف و قطع فعالیت را برای توسعه دهنده برنامه Unfollow Everything ارسال می کند
  10 روز و 13 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با توجه به چند هفته سختی که فیس بوک سپری کرده است ، این شرکت می تواند در حال حاضر از روابط عمومی خوبی استفاده کند ، بنابراین دقیقاً برعکس است: مشخص شد که این شبکه اجتماعی به طور دائمی ایجاد کننده ابزاری را ممنوع کرده است همه ارتباطات را به طور خودکار لغو می کند ، به طور بالقوه باعث می شود شبکه اجتماعی کمتر اعتیادآور و افسرده کننده باشد.

  لوئی بارکلی ، خالق افزونه Unfollow Everything که به کاربران اجازه می دهد همه دوستان ، گروه ها و صفحات خود را به طور همزمان (نه به صورت جداگانه) از حالت فالو خارج کنند - می نویسد که برنامه وی توسط فیس بوک مورد استقبال قرار گرفت.

  لغو دنبال کردن همه چیز در اصل از کل اخبار شما خلاص می شود ، چیزی که به عنوان یک عامل اعتیادآور در حفظ افراد در سرویس برجسته شده است. \ بارکلی در مقاله ای برای سنگ لوح. "اما من کنترل سرسام آوری را به دست آورده بودم. دیگر وسوسه نمی شدم که یک مطالب بی نهایت از مطالب را پیمایش کنم. زمان صرف شده در فیس بوک به طرز چشمگیری کاهش یافت. در طول شب ، اعتیاد من به فیس بوک قابل کنترل شد. "

  < p> فیس بوک به این ابزار با ارسال نامه ای به بارکلی برای توقف مرگ و مرگ تهدید به اقدام قانونی کرد. ادعا شد که وی از طریق برنامه ای که تعاملات کاربران را خودکار می کند ، شرایط خدمات سایت را نقض کرده است. سپس این شرکت "حساب های فیس بوک و اینستاگرام من را " دائماً غیرفعال کرد "و " از من خواست تا دیگر هرگز ابزاری ایجاد نکنم که با فیس بوک یا سایر خدمات آن تعامل داشته باشد. "

  بارکلی اشاره می کند که سوئیس \ ' دانشگاه Neuchâtel ابراز علاقه کرد که از نرم افزار او برای مطالعه تأثیر اخبار در میزان زمان صرف شده در فیس بوک و خوشحالی کاربران این پلتفرم استفاده کند ، که ممکن است دلیل حذف این شرکت را توضیح دهد.

  چند هفته گذشته بدترین فیس بوک از زمان بروز رسوایی کمبریج آنالیتیکا در سال 2018 بوده است. این کار با مطالعات داخلی فاش شده شروع شد که نشان می داد شبکه اجتماعی می داند اینستاگرام چقدر برای دختران نوجوان مضر است. تندرستی. مارک زاکربرگ سپس مجبور شد ادعاهای خود را به دونالد ترامپ تکذیب کند که فیس بوک در مقابل مقررات کمتر شدید سیاستمداران را بررسی نمی کند. همچنین به پرونده FTC ، یکی از بدترین وقفه های چند سال اخیر این سایت ، و یک افشاگر که به سناتورهای آمریکایی شهادت می دهد رسیدگی می شود که فیس بوک پول درآوردن را بر انجام کارهای خوب برای عموم ترجیح می دهد ، که اکثر ما قبلاً می دانست.

  اعتبار سرپرست: الکس هانی

خبرهای دیگر از اینترنت