خبر

 • تک بورد - فیس بوک تلاش های خود را برای خدمت به کاربران جوان تر متمرکز می کند

  فیس بوک تلاش های خود را برای خدمت به کاربران جوان تر متمرکز می کند
  12 روز و 17 ساعت قبل

  فیس بوک برای مدت طولانی در میان نوجوانان به عنوان شبکه اجتماعی «افراد مسن» شهرت داشته است، که در این مورد معمولاً به افراد 30 ساله یا بالاتر اشاره می شود. اما مارک زاکربرگ می‌خواهد این تصور را با تمرکز مجدد بر «خدمت به بزرگسالان جوان» تغییر دهد، حتی اگر به ضرر کاربران مسن‌تر باشد.

  فیس‌بوک که اخیراً با بحث و جدل بیش از حد معمول مواجه شده است، پس از گزارش‌هایی مبنی بر گمراه کردن سرمایه‌گذاران به دلیل کاهش تعداد کاربران نوجوانان و جوانان، خود را در مشکل دیگری قرار داده است. هر دو گروه زمان کمتری را در شبکه اجتماعی صرف می‌کنند، تعداد ثبت‌نام‌ها در حال کاهش است و افراد در سنین بالاتر (حدود 24 یا 25 سال) به عضویت می‌آیند. این شرکت پس از گذراندن سال‌ها رشد چشمگیر، اما نادیده گرفتن جزئیات کلید، متهم به ارائه نادرست است. زاکربرگ در تماسی با سرمایه گذاران در روز دوشنبه گفت فیس بوک در حال "بازسازی" است تا "خدمت به بزرگسالان جوان را به ستاره شمالی خود تبدیل کند."

  "خیلی زیاد است. زاکربرگ گفت: "خدمات ما برای اکثر افرادی که از آنها استفاده می کنند بهترین باشد." زاکربرگ گفت که این تغییرات سال ها طول می کشد تا ماه ها و منجر به کندی رشد کاربران مسن تر می شود. /p>

  اگر می‌دانید این چیست، احتمالاً اولویت فیس‌بوک نیستید

  فیس‌بوک و اینستاگرام تاکید بیشتری بر ویدیو خواهند داشت، که آن را بهترین روش برای جذب کاربران جوان تر از TikTok می داند. هر دو سایت، Reels را به "بخش اصلی تجربه" تبدیل خواهند کرد.

  زاکربرگ همچنین گفت که "هدف ما کمک به متاورس برای رسیدن به یک میلیارد نفر است." مدیرعامل در مورد انتقال صحبت کرده است. از ماه جولای به یک شرکت "metaverse" تبدیل شد و اخیراً گزارش شده است که فیس بوک در حال آماده شدن برای تغییر نام خود است تا این تغییر تمرکز را منعکس کند. همچنین 10000 شغل «با مهارت بالا» در سراسر اتحادیه اروپا طی پنج سال آینده برای ایجاد سخت‌افزاری مانند تجربیات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اضافه می‌کند.

  آیا تمرکز مجدد بر جذب کاربران جوان‌تر به فیس‌بوک کمک می‌کند. قابل بحث است این سرویس از زمانی که مطالعات داخلی فاش شده نشان داد این شبکه اجتماعی می داند که اینستاگرام چقدر برای سلامت روانی دختران نوجوان مضر است، مورد انتقاد قرار گرفت. به دنبال آن ادعاهایی مبنی بر معامله با ترامپ، شکایت FTC، نامه توقف و توقفی که به توسعه دهنده افزونه Unfollow Everything ارسال کرد و افشاگری به سناتورهای آمریکایی شهادت داد که فیس بوک کسب درآمد را بر انجام کاری که برای آن خوب است، اولویت می دهد. عمومی.

خبرهای دیگر از اینترنت