techbord.com فیس بوک تغییرات الگوریتم را برای محدود کردن ویروسی پست های سیاسی اعمال خواهد کرد

چرا مهم است: فیس بوک قرار است ابزارهای الگوریتمی سختگیرانه تری را برای محدود کردن گسترش محتوای ویروسی در سیستم عامل خود به کار گیرد. این مطابق گزارش جدید وال استریت ژورنال است که اقدامات انجام شده در انتخابات اخیر ، از جمله در سریلانکا و میانمار ، برای کاهش فعالیت های ضد اطلاعات را مورد آزمایش قرار داده است.

این حرکت در حال آماده سازی برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است که قرار است چالش های منحصر به فردی را ایجاد کند. این شرکت معتقد است که پتانسیل فوق العاده ای برای آشفتگی ناشی از گسترش اطلاعات نادرست در فصل انتخابات وجود دارد. . زاکربرگ نگرانی هایی را درباره افزایش اخیر اقدامات خشونت آمیز با انگیزه های سیاسی و همچنین اظهارات نادرست شخصیت های عمومی مطرح کرده است. وی به این موارد اشاره کرده است که نشان می دهد در صورت عدم تنظیم اطلاعات می توان دموکراسی را تضعیف کرد.

فیس بوک قبلاً متعهد شده است که یک هفته قبل از انتخابات همه تبلیغات سیاسی را متوقف کند. شبکه اجتماعی همچنین پس از 3 نوامبر برای جلوگیری از تلقینات سیاسی التهابی آنها را به مدت نامحدود متوقف می کند. آنها همچنین از سال 2017 در تلاشند تا ویروسی پست های سیاسی در سیستم عامل های آن را محدود کنند. این امر پس از یافتن خود در مرکز تحقیقاتی است که نقش آنها را در انتشار داستان های سیاسی گمراه کننده درگیر می کند.

اخیراً ، این شبکه به دلیل استفاده از روشهای overkill برای سرکوب منابع قانونی خبر مورد انتقاد قرار گرفته است ، اقدامی که بدون شک آزادی بیان را نقض می کند. مادر جونز ، یک شبکه مهم اخبار سیاسی ، اخیراً با انتقاد از اعدام کنندگان FB به دلیل اینکه عمداً دسترسی به پست های خبری خود را محدود کرده است. سیاستمداران جمهوری خواه همچنین اخیراً فیس بوک را به کنترل بیش از حد و تعصب متهم کردند. این پس از سانسور پلتفرم رسانه های اجتماعی استوری نیویورک پست مربوط به هانتر بایدن ، پسر جو بایدن است.

فیس بوک در مرکز یک قرار گرفت تحقیق شامل نقش آن در انتشار داستان های سیاسی گمراه کننده است. (تصویر: USA Today) تأکید کرد که چنین اطلاعاتی قبل از انتشار در دسترس مردم باید از طریق یک روند بررسی واقعیت انجام شود.

در زیر بیانیه صادر شده توسط اندی استون ، مدیر سیاست گذاری شرکت در رابطه با این است . "در حالی که من عمداً به نیویورک پست پیوند نخواهم داد ، می خواهم روشن باشم که این داستان واجد شرایط بررسی توسط شرکای بررسی واقعیت شخص ثالث فیس بوک است. در همین حال ، ما در حال کاهش توزیع آن بر روی سیستم عامل خود هستیم. " فیس بوک در حال حاضر برای تأیید اعتبار چنین اطلاعاتی به شبکه ای از سازمانهای شخص ثالث بررسی کننده واقعیت متکی است. آنها شامل آسوشیتدپرس ، دیلی کالر و فرانس پرس هستند.

اعتبار مستند: CNN

فیس بوک تغییرات الگوریتم را برای محدود کردن ویروسی پست های سیاسی اعمال خواهد کرد
the-web/فیس-بوک-تغییرات-الگوریتم-را-برای-محدود-کردن-ویروسی-پست-های.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com Crystal Remastered patch نوید عملکرد بهتر سخت افزارهای مدرن را می دهد
techbord.com عکس صفحه Red Dead Redemption 2 در بخش اخبار با فضای واقعی خارج از خانه اشتباه گرفته می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.