خبر

 • تک بورد - فیس بوک برنامه Instagram Kids Instagram را متوقف می کند ، اما کنگره می گوید آن را رها کنید

  فیس بوک برنامه Instagram Kids Instagram را متوقف می کند ، اما کنگره می گوید آن را رها کنید
  21 روز و 1 ساعت قبل

  پس از انتقادات گسترده ، فیس بوک تصمیم گرفته است توسعه برنامه جنجالی Instagram Kids خود را متوقف کند. با این حال ، کنگره می گوید که توقف پروژه کافی نیست و فیس بوک باید برنامه را حذف کند. فیس بوک به این درخواست پاسخ نداده است ، اما قرار است این هفته در کنگره حاضر شود تا در این مورد شهادت دهد.

  در اوایل ماه جاری ، وال استریت ژورنال گزارشی منتشر کرد که توسعه برنامه اینستاگرام برای کودکان توسط فیس بوک را محکوم می کرد. مجله با استفاده از تحقیقات خود فیس بوک نشان داد که اینستاگرام تأثیر مضر بر دختران نوجوان دارد ، به ویژه در مورد تصویر بدن. فیس بوک در آخر هفته پاسخ داد و گفت که این گزارش "دقیق نیست "

  روز دوشنبه ، پس از بازخورد گسترده ، فیس بوک اعلام کرد که توسعه برنامه Instagram Kids را متوقف می کند. آدام موسری ، سرپرست اینستاگرام در توئیتی اعلام کرد که این شرکت در حال ایجاد "status quo " تنظیم شده توسط YouTube و TikTok در ایجاد یک برنامه زیر 13 سال (u13) برای اینستاگرام است ، اما این شرکت در حال توقف "برای دریافت این حق است. "

  باید اعتقاد داشته باشم که والدین ترجیح می دهند فرزندانشان از نسخه اینستاگرام مناسب سن خود استفاده کنند - که به آنها نظارت می کند - نسبت به جایگزین. اما من اینجا نیستم که نگرانی های آنها را کم اهمیت جلوه دهم ، ما باید این را درست بدانیم.

  - Adam Mosseri

خبرهای دیگر از اینترنت