خبر

 • تک بورد - فیس بوک برخی از کاربران را به خواندن مقالاتی قبل از به اشتراک گذاشتن آنها ترغیب می کند

  فیس بوک برخی از کاربران را به خواندن مقالاتی قبل از به اشتراک گذاشتن آنها ترغیب می کند
  2 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: بسیاری از ما مقاله ای را که یکی از دوستان فیس بوک به اشتراک گذاشته است دیده ایم و از خود پرسیده ایم ، "آیا آنها حتی این مطلب را خوانده اند؟" اما شبکه اجتماعی در حال آزمایش ویژگی وام گرفته شده از توییتر است که می تواند با اطلاع رسانی به کاربرانی که سعی در به اشتراک گذاشتن مقالاتی دارند که حتی باز نکرده اند ، در نبرد با اطلاعات غلط کمک کند.

  درصدی از 2.6 میلیارد کاربر فعال ماهانه فیس بوک مقصر هستند که مقاله ها را فقط براساس عناوین مشترک به اشتراک می گذارند ، غالبا در کنار یک نظر غیر مرتبط این سرویس امیدوار است با استفاده از یک پنجره بازشو که "" شما در شرف به اشتراک گذاشتن مقاله بدون باز کردن آن هستید "این روش را منصرف کند.

   https://techbord.com فیس بوک برخی از کاربران را وادار می کند قبل از اشتراک آنها مقالاتی را بخوانند

  فیس بوک سعی دارد با افزودن موارد زیر ، افراد را تشویق به بررسی اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند ، کند. "به اشتراک گذاری مقالات بدون خواندن آنها ممکن است به معنای از دست دادن حقایق کلیدی باشد. " کاربران از اشتراک قطعه خوانده نشده مسدود نیستند. اعلان گزینه های باز کردن مقاله یا ادامه اشتراک گذاری آن را ارائه می دهد.

  فیس بوک این ویژگی را "آزمایش روشی برای ترویج اشتراک آگاهانه تر اخبار اخبار" توصیف می کند. "امیدوارم پاپ آپ حداقل برخی از کاربران را وادار کنید قبل از زدن دکمه اشتراک گذاری ، دو بار فکر کنند.

  از امروز ، ما در حال آزمایش روشی برای ارتقا sharing اشتراک آگاهانه مقاله های خبری هستیم. اگر می خواهید پیوند مقاله جدیدی را که باز نکرده اید به اشتراک بگذارید ، قبل از اشتراک با دیگران ، بلافاصله به شما تشویق می کنیم که آن را باز کنید و بخوانید. pic.twitter.com/brlMnlg6Qg

  - اتاق خبر فیس بوک (fbnewsroom) 10 مه 2021

  بزرگترین تعجب اینجاست که فیس بوک هرگز این موضوع را زودتر معرفی نکرده است. شبکه اجتماعی رقابتی توییتر برای اولین بار در ژوئیه سال گذشته یک فرم مشابه را آزمایش کرد "" برای کمک به ارتقا informed بحث آگاهانه. "این برنامه در سپتامبر گذشته به طور کامل راه اندازی شد. اخبار جعلی بدون اینکه متهم به سانسور شود ، اما این نوع از پلیس خود مسئولیت را بر دوش کاربر می گذارد. متأسفانه ، تفاوت موجود در مشکل اطلاعات نادرست فیس بوک بسیار ناچیز خواهد بود.

  در سایر اخبار فیس بوک ، اخیراً شنیدیم که فیس بوک مسنجر اکنون سومین دارایی این شرکت است برای عبور از پنج میلیارد بارگیری مهم.

  اعتبار تصویر: آزمایشگاه خلاق

خبرهای دیگر از اینترنت