خبر

 • تک بورد - فیس بوک امیدوار است که یک میلیارد دلار سرمایه گذاری بتواند تولیدکنندگان محتوا را به سیستم عامل های خود سوق دهد

  فیس بوک امیدوار است که یک میلیارد دلار سرمایه گذاری بتواند تولیدکنندگان محتوا را به سیستم عامل های خود سوق دهد
  19 روز و 18 ساعت قبل

  چرا مهم است: فیس بوک امیدوار است که انبوهی از پول انگیزه کافی باشد تا سازندگان را در سیستم عامل خود نگه دارد و دیگران را از خدمات رقابتی مانند Twitch ، TikTok و YouTube فریب دهد. به ما گفتیم که برنامه های جدید جدید بلافاصله در دسترس هستند و تا پایان سال برنامه های بیشتری به آن اضافه می شود.

  مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ در پست اخیر خود در فیس بوک گفت که آنها می خواهند بهترین سیستم عامل ها را برای تأمین زندگی خود ایجاد کنند ، بنابراین بیش از 1 میلیارد دلار برای "پاداش دادن به سازندگان برای محتوای عالی" اختصاص می دهند آنها از سال 2022 در فیس بوک و اینستاگرام ایجاد می کنند. "

  فیس بوک با پرداخت هزینه محتوا بیگانه نیست. غول شبکه های اجتماعی سال گذشته با برچسب های ضبط شده فشار زیادی را برای آوردن مستقیم ویدیوهای موسیقی به سیستم عامل خود وارد کرد و برنامه Facebook Gaming را برای رقابت بهتر با YouTube Gaming و Twitch راه اندازی کرد.

   https://techbord.com فیس بوک امیدوار است که با سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری ، تولیدکنندگان محتوا را به سیستم عامل خود بکشاند

  فیس بوک در یک خبر جداگانه گفت: برنامه جدید سازندگان را از هر نوع ، به ویژه کسانی که تازه کار خود را شروع می کنند ، پاداش می دهد. این برنامه به طور خاص شامل برنامه های جایزه جدیدی است که در هنگام استفاده از ابزارهای خلاقانه و کسب درآمد شرکت ، به سازندگان واجد شرایط برای رسیدن به نقاط عطف خاص پرداخت می کنند. این موارد فصلی خواهد بود ، در حال تکامل و گسترش است و با اولین فرصتهایی که اکنون در دسترس است (با دعوت).

  https://techbord.com فیس بوک امیدوار است که یک میلیارد دلار سرمایه گذاری بتواند تولیدکنندگان محتوا را به سیستم عامل خود جلب کند

  فیس بوک همچنین کمک مالی می کند تا دیگران را در تولید محتوای خود کمک کند.

  طرفین علاقه مند تشویق می شود برای ایجاد اطلاعات بیشتر و ایجاد نام نویسی ، از بخش ابزارهای کسب درآمد در Facebook برای ایجاد کنندگان دیدن کنید.

  اعتبار تصویر insta_photos

خبرهای دیگر از اینترنت