خبر

 • تک بورد - فقط YouTube و Reddit از سال 2019 رشد آماری قابل توجهی را در ایالات متحده تجربه کرده اند

  فقط YouTube و Reddit از سال 2019 رشد آماری قابل توجهی را در ایالات متحده تجربه کرده اند
  27 روز و 14 ساعت قبل

  یوتیوب و فیس بوک همچنان از محبوب ترین سیستم عامل های آنلاین در ایالات متحده هستند. طبق آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو ، استفاده از یوتیوب در میان بزرگسالان در ایالات متحده به 81 درصد رسیده است. این 73 درصد بزرگسالانی است که گفته اند در سال 2019 از سایت اشتراک ویدیو استفاده کرده اند.

  Reddit ، تنها پلتفرم دیگری که از سال 2019 رشد چشمگیری داشته است ، اکنون توسط 18 درصد بزرگسالان ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد که هفت درصد افزایش نشان می دهد.

  بیشتر سیستم عامل های دیگر ، از جمله Facebook ، Snapchat ، Twitter و LinkedIn ، در همین مدت رشد کمی داشته است. این بدان معنا نیست که سیستم عامل های دیگر هنوز محبوبیت زیادی ندارند.

  فقط https://techbord.com YouTube و Reddit از سال 2019 رشد آماری قابل توجهی را در ایالات متحده تجربه کرده اند

  بر اساس داده های نظرسنجی ، 69 درصد آمریکایی ها از فیس بوک استفاده می کنند. اینستاگرام و واتس اپ ، که هر دو فیس بوک هم دارد ، به ترتیب توسط 40 درصد و 23 درصد از بزرگسالان ایالات متحده استفاده می شود.

  پیو همچنین دریافت که استفاده از پلت فرم به طور مستقیم با گروه های سنی ارتباط دارد. به عنوان مثال ، به طور کامل 95 درصد از افراد بین 18 تا 29 سال گفته اند که از یوتیوب استفاده می کنند ، در حالی که تنها دو درصد از افراد در سنجش از 65 سال به بالا از Snapchat استفاده می کنند. اینستاگرام ، فیس بوک و اسنپ چت نیز توسط اکثریت افراد 18 تا 29 ساله مورد نظرسنجی استفاده می شود.

  https://techbord.com از سال 2019 فقط YouTube و Reddit از نظر آماری رشد چشمگیری داشته اند

  نظرسنجی پیو شامل اطلاعات جمع آوری شده از 1502 بزرگسال آمریکایی است که از 25 ژانویه تا 8 فوریه 2021 از طریق تلفن با آنها تماس گرفته شده است.

  ارشد ارشد از Bloomicon

خبرهای دیگر از اینترنت